Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti egy kardio és mindennap...

Heti egy kardio és mindennap fél óra itthoni tornával lehet eredményt elérni?

Figyelt kérdés

Heti egyszer megyek le komdi terembe kardiozok 1-1,5 órát, aztan infraszaunázok fél órát, ezen kivul minden reggel egy kb fél órás átmozgató tornát szoktam csinalni, néha direkt tartasjavito vagy ilyesmi de alltalaban csak bemelegités, kis súlyzós edzés, nyújtás. Ennyi sportot tudom most reálisan beépíteni a napomba egy hete csinálom.

Ezzel lehet fogyaszt elérni ha az étrend rendben van?


160/57

22/L



2019. máj. 29. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ez pont annyival több mint amikor semmit nem mozogsz. Tehàt lehet vele fogyni, ha a diéta rendben van. De rendszeresen csinàlni kell, meg persze nem 1-2 hét alatt lesz làtvànyos a dolog hanem hónapok utàn. Ha kitartó vagy:)

Èn se viszem túlzàsba a mozgàst, nem szakadok bele. De diétàval együtt teljesen jól működik. 12kg/ 3 hónap

2019. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a választ! Es Grat!

Ami még érdekelne ami meg érdekelne, hogy igazából az a heti egy terme bejárás er e valamit vagy hagyjam, vagy járjak 3x terembe és hagyjam a reggeli edzéseket

2019. máj. 30. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha van rà időd , pénzed stb akkor én a konditermet vàlasztanàm a helyedben.

Amúgy én is gépekkel edzek főleg, csak itthon. Szobabicikli, hasizomerősítő, meg súlyzózok.

De vannak màs edzőgépeim is ( lépcsőző, leg magic) de ezeket majd csak később akarom hasznàlni ha màr többet fogytam.

2019. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lilla64 ***** válasza:
Igen,ezzel biztosan fogyni fogsz.De ahogy látom,a magasságodhoz,nincs is súlyfelesleged.
2019. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!