Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reng a derekam, plusz bör...

Reng a derekam, plusz bör vagy háj?

Figyelt kérdés

Mikor szaladok érzem, hogy reng a derekam egesz hátra . 76 kiló vagyok es lefogytam kb 29 kilót szules utan 3 ev alatt . Normal Bmi m 69 kilótól kezdödne .

Tehat meg van rajtam plusz

Viszont szules elött ebben a súlyban nem emlekszem , hogy rengett vlna a hájam

Hasam is nagyon cellulitiszes nem tudom hogy ezen mi segit mar , ebben a súlyban mar nem igy kéne kinézzen

Szaladok es dietazom de az eredmeny nem túl jó , azt se tudom, hogy mennyivel lesz jobb ha normál Bmi m lesz , lehet hogy ugyanigy fogok kinézni

Törödjek bele , penzem nincs megcsinaltatni . Kötenyhasam is volt , sokat csökkent es húzódott vissza de megmaradt egy ránc belöle .

A köldököm meg szélesnek nez ki a felsö hasamon levö háj miatt .

Nincs szetnyilt hasizmom

Egy gyereket szultem csaszarral több mint tiz éve

Ha megcsipem a hájat , hájhurkát érzek nem bört de attól lehet bör , vagy olyan háj ami nem mozdul



2019. jún. 2. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem hittem vlna , hogy ilyen közel a normal bmi mhez igy fogok kinézni , csalódtam
2019. jún. 2. 18:11
 2/6 anonim válasza:
Csak reng, vagy lóg is?
2019. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reng
2019. jún. 3. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összecsípett bőr vékony, ha vastag, akkor zsír is van ott.
2019. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69 kg a felső határ? Akkor még van miből fogynod. 29 kg fogyás nagyon szép eredmény, folytasd, amit eddig csináltál, esetleg mellette kezdj el edzeni (ne csak fuss), az is segít abban, hogy szebb legyen a hasad. Nem kell beletörődni, az alakot lehet formálni, biztosan jobban fogsz kinézni, mint túlsúlyosan. Mérd a derekadat, az elég jól jelzi a zsírból történő fogyást.
2019. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen , 69 kiló a felsö normál határ , a magasságomhoz a bmi szerint .
2019. jún. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!