Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt meg a fogyás?

Miért állt meg a fogyás?

Figyelt kérdés

160 cm 91 kg-al kezdtem diétázni március 25.én.


Kb 2 hete 81 kg vagyok, nem megy lejjebb.


Napi 1500 - 1600 kcal eszek, kb 60 gramm fehérje, 140-160 gramm ch, 60 gramm zsír.


Éhezni nem akarok mert akkor feszült vagyok.


Mozogni nehezen tudok, március elején volt császármetszésem, intenzív mozgásra fáj a hasam alul. Sétálni szoktam 5-10 kmt, plusz ugye a napi dolgok, baba ellátása, takarítás, kertészkedés.

Akarok menni majd konditerembe is de előtte jó lenne még fogyni, nem akarom hogy nézzenek hogy na a béna bálna.


Be fog indulni a fogyás újra? Csak várjak és kész?


2019. jún. 3. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig bekövetkezik a leállás, két hétnél tovább is, ki kell tartani.
2019. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fogyàs nem egy lejtő amin csak akadàlyok nélkül legurul az ember a kezdetétől a célsúlyig. Időnként van mikor stagnàl a súlycsökkenés. Ez egyrészt természetes folyamat, a test regeneràlódàsa, pihenése, màsrészt pedig akkor lehet stagnàlàsnak értékelni, ha minimum 1 hónapig se a súly, se a centik körméretben nem csökkennek.

Ki kell tartani, nem kell koplalni. csinàld amit eddig, tartsd a kajàt, mozogj és be fog újra indulni. Baràtnőm pl 140 kilóról fogyott 60 - ra. 4alkalommal stagnàlt a fogyàsa, alkalmanként 1-2-3 hónapig is. Kitartott és megcsinàlta. 3 év alatt. 4 éve tartja:)

2019. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lilla64 ***** válasza:
100%
Nekem több mint egy hónapig stangált.Türelem,be fog indulni,ez egy természetes folyamat.
2019. jún. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Légy türelemmel, csak ne hagyd abba, csináld tovább, különben a szervezet azt gondolja, hogy na eddig tartott, és nem tovább. És ne légy görcsös, majd a alakul az!
2019. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beindult, már 79.4 ma :)
2019. jún. 29. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!