Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy a csikok...

Honnan tudom, hogy a csikok fogyastol vagy hizastol vannak?

Figyelt kérdés
Egyre tobb pirosas, lilas ilyen csik van rajtam, de nem eszem sokat, mostanaban nem hiztam de nem is fogytam, vagyis latvanyosan nem, igy nem tudom, mitol lehet. Noni sem nottem egy centit se, az 100%, valami otlet?

2019. jún. 5. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A csíkok mindig a hízáskor keletkeznek, legfeljebb fogyás után látszanak jobban.
2019. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van
2019. jún. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogyaskor értelemszerűen lógni fog a bőr.
2019. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A csík mindig hízáskor keletkezik, a bőr nem tudja követni a térfogatváltozást és "bereped".

Először lila, majd gyöngyházfényű lesz.

2019. jún. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ajj de sokkal kevesebbet eszek es edzek mostanaban es most vettem eszre, hogy a kezemen is van, sirva fakadok mindjart
2019. jún. 6. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
3as azt meg honnan veszed, h fogyáskor lóg a bőr? Én majdnem 50 kg-t fogytam és szerencsére nem lóg a bőröm. És teszem hozzá rövid időn belül fogytam ennyit.
2019. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csíkok nem csak a hizastol vannak,hanem a fogyastol is. Sok múlik a genetikatol is. Ha olyan a bőröd, h nem húzódik vissza,hiába fogysz lassan. Na meg persze a kor is számít. Fiatalabb korban sokkal jobban regenerálódik a szervezet és a bőr is.
2019. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok, szerintem fogytam, de ez csak az en megitelesem, a honaljam felett es a belsocombomon vannak lilas pirosas csikok
2019. jún. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!