Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan grafika (...

Létezik olyan grafika ( testet ábrázoló ) amely mutatja, szemlélteti hogyan alakul a fogyás közben a test?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra , hogy látnám azon, hogy elérek egy bizonyos mértékű fogyást akkor hogyan alakul a testem vonalai.
2019. jún. 6. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer valaki belinkelt egy oldalt, ahol a méreteid (magasság, testsúly, mellek mérete, fenékforma) megadásával megmutatja az aktuális testformát. Ha a súlyt csökkented, akkor az alakváltozást szemlélteti. Sajnos egyelöre nem találtam meg, de létezik ilyen.

Természetesen ez csak tájékoztató adat, mert nem mindenki egyformán alakul fogyás közben, de azért valamit látni lehet így is.

2019. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudok ilyenről, de mivel egyénfüggő, kinél milyen sorrendben és mértékben történik a változás, azért eléggé hasztalan lenne.
2019. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as: az elsö vagyok és erre gondoltam! Tényleg jól mutatja az általános alakváltozásokat fogyás alatt. (Természetesen egyedi eltérések lesznek, de nagy vonalakban azért helytálló!)
2019. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget !
2019. jún. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!