Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak másképp? Van...

Mit csináljak másképp? Van valami tippetek?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt sikerült felszednem 7 kilót, ami már eléggé latszik rajtam (167/60 kg). Próbálok odafigyelni az étel mennyiségére, és hogy egészségesebb dolgokat fogyasszak, viszont ezeket minél olcsóbban kellene megoldanom. Amikor van időm, szoktam jógázni, pilátesezni, biciklizni (utobbi ritkabb, előbbiek kb napi 20p időhiány miatt), de most nyáron a mozgást napi 1 órára szeretném növelni. A problémám az, hogy eddig semmit nem sikerült leadnom, sőt. Szívesen fogadok bármi tippet, ami nektek bevált, mert sokkal jobban éreztem magam míg kevesebb kiló voltam. :)

20/L



2019. jún. 6. 13:27
 1/5 A kérdező kommentje:
És szerintetek mennyi idő alatt lenne ideális ezt leadni?
2019. jún. 6. 13:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 2-3 hónap alatt sikerülhet leadni. Próbald meg számolni a kalóriákat, en ennek segitségével fogytam 11 kg-ot 2,5 honap alatt.
2019. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért akarod leadni?

Aki szeret, kövéren is szeret!

2019. jún. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a tippet! Második:az3rt mert a.) nem érzem jól magam a bőrömben, b.) egészségügyi okok miatt:)
2019. jún. 7. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és miféle egészségügyi okok?
2019. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!