Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El lehet élni egy életen át...

El lehet élni egy életen át úgy, hogy kenyér helyett csak Macest eszek?

Figyelt kérdés
Nem lesz tőle semmi bajom? 23/F
2019. jún. 7. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én lassan 15 éve nem eszek kenyeret, se kiflit, se zsömlét.
2019. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem érzed levert energiamentesen magad? Mivel pótolod?
2019. jún. 7. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Perzse, hogyne lehetne. Szénhidrátot rengeteg mindenből meg tudsz enni. Maceszbol is éppen, bár az nem igazán különbözik a kenyértől tartalmában, az élesztő vagy kovász nincs benne de mivel a kenyérben a gombák úgyis megsülnek, nincs jelentőége.
2019. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

első vagyok.

Miért kéne energiamentesnek éreznem magam?

Nekem nem hiányzik a kenyér, zsömle.

Reggelire többnyire kását eszem, vagy sonka, paradicsom, uborka, paprika, sajt, black puding van. Mivel én nem kávézom így kakaó, vagy tea van még.

Legtöbb ételhez rizst, burgurt, vagy édesburgonyát eszem..Egyik étel mellé sem kell kenyér.

Halászlevet is kenyér nélkül eszem..Tele vagyok energiával. Csirkemell, lazac, halak.. egyikhez sem kell kenyér. Szénhidrát meg van annyi amennyire szükségem van.

2019. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen felesleges kihagyni egy egészséges embernek a kenyeret, max teljeskiőrlésűre vagy rozsosra cserélni.
2019. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!