Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás egy hónap alatt?

Fogyás egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hónap múlva esküvőre vagyok hivatalos. A felső testemmel nincs bajom, viszont a lábam nem elég vékony. Inkább sportosabb testalkatú vagyok, ezért a combom és a vádlim izmos, de nekem mégis ez undorító látvány. Inkább pálcika legyen, mert őszintén szólva olyan a testem, mintha egy vézna modell és egy sportember lenne összegyúrva. Kérdésem, a lábamból hogyan tudnék lefogyni egy hónap alatt, viszonylag gyorsan? Van valakinek tapasztalata, módszerei, sikerélménye ezzel kapcsolatban?


168cm és 48 kg vagyok.Nem kérek véleményeket a testtömegindex-szel kapcsolatban. Tudom, hogy kevés, és nemhogy fogyni, hízni kellene.De emgem most ez nem érdekel, ilyen kommentekkel ne is bombázzatok! Köszi!


Kérésre küldök képet privátban.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2019. jún. 9. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy helyi fogyás nincs. Tehát egy hónap alatt igazából komolyabb fogyást nem tudsz specifikusan elérni szerintem.


Egy cipővel és megfelelő ruhával szerintem egy ilyen alakot, bár így a leírás alapján nem igazán tudom, hogy mi lehet a gondod... tényleg látni kellene.


Mozgással pont, hogy feszesítenéd, de ahogy írod sportos a lábad.


Ha küldesz egy képet privátban - arcod NE legyen rajta - akkor talán pár tippel tudok segíteni ruházatot illetően, illetve 40 feletti férfiként - művészetet tanultam és tanítottam is, fotóztam sokat - talán tudok pár tippet adni, vizuálisan mivel tudod kompenzálni

2019. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha tényleg izmos a lábad akkor fogyni nem tudsz, mivel nem zsír hanem izom az ami ott van.


Esetleg próbálj sok nyújtást végezni, vagy talán keress balett gyakorlatokat.

Alapvetően nem csak azért kell a nyújtás edzés után, hogy ne sérüljenek az izmok, hanem azért is, hogy ne legyenek olyan csúnyán felpumpáltak az izmok így lehet, hogy ezzel el tudnál érni némi változást. De, ha küldesz képet akkor lehet tudok még tanácsot adni.


Illetve, nem biztos, hogy kényelmes lesz melegben, de egy jó selyemharisnya finomítana a látványon. És sok múlik a ruhán is. Egy lenge maxiruha segíthet, ha más nem.

2019. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat! Ment a zöld kéz.Írok, akik kérték. :)


És esetleg hosszútávon van megoldás a problémámra?

2019. jún. 9. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:

a testtömegindex kamu és értelmetlen.


ha izomból akarsz "fogyni", akkor nem kell használnod az izmokat, ilyen egyszerű.

2019. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4# Köszönöm a tanácsot!

Hogy érted, hogy kamu és értelmetlen?

2019. jún. 10. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert direkt kamunak találták ki.

Ha meg megnézed, akkor látod is, hogy az égegyadta világon semmit sem vesz figyelembe - csontsűrűség, genetikai jellegzetességek stb.

2019. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Akkor értelmetlen volt az iskolákban is bevezetni ezek szerint. :)
2019. jún. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!