Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges fogyókúra alatt hízni?

Lehetséges fogyókúra alatt hízni?

Figyelt kérdés

Kórosan túlsúlyos vagyok és önerőből akarok fogyni. (111 kg)

Lecsökkentettem az eddigi 1500+ bevitelt 1000 kalória alá(800-900) és naponta 3-4 órát sétálok-futok plusz ami belefér(mivel focizok, általában az csapódik hozzá de néha kondi)

17 napja csinálom, tegnap mérlegre álltam, ugyan hátha 1-2 kilo lecsúszott, erre két kiloval több lettem!

Bármi ötlet?

Soha egy pillanatra sem csaltam és kétségbe vagyok esve, nem tudom hol a hiba!

Mi a teendő ilyenkor?

Min kene változtassak?

Ez természetes egyáltalán?


2019. jún. 10. 02:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Rohadt kevés a kalória. Lelassult az anyagcseréd, igy hizni fogsz.

Tessék utána olvasni a dolgoknak

2019. jún. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
A kalória számolgatás 50 éve is elavult volt, engedd el. Egyél egészséges kajákat feldolgozott gané helyett és pár hét alatt csodát fogsz látni.
2019. jún. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Butus vagy nagyon. Neked ehhez a súlyhoz minimum 2500 kalóriát kellene enned hogy szép lassan fogyj. Olvass kicsit utána a dolgoknak!
2019. jún. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Át kell állni szépen a természetes diétára (keto/carnivore), és szépen le fogsz fogyni. ;)

A kalóriaszámolgatást lehet elfelejteni, kamu az egész.

2019. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

800 kalória, napi 4 óra sporttal, 111 kg-val?

Te egy komplett IDIÓTA vagy.

2019. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
74%

Szia!


119kg-ról indultam 3,5 hónapja, most 100 vagyok.


Jó a kalória számlálás, én is ezt alkalmazom, de mellé figyelni kell a makrókat ( fehérje, szénhidrát, zsír), és el kéne hagyni a cukrot, fehér lisztet. Legalábbis én így csinálom, és bevallik.


Viszont te rém keveset eszel. Próbáld ki pl a kalória bázis alkalmazást, ott beirod a magassagod, nemed, sulyod, életkorid, és célod, és segít neked kiszamolni, miből mennyi a javasolt. Támpontnak jó lesz.

Én 1800 kcal-t eszek, és így fogyok elég jól. A te szervezeted túl keveset kap, így raktároz, nem fogsz fogyni. Ha sokat mozogsz, mehet plusz kalória is. ( a kalória bazisban van lehetőség mozgást is bevinni, akkor aszerint számol, de nem tudom, mennyire reális)


Sok sikert, és ha kell, szívesen segítek, amennyire tudok ☺️

2019. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
Ne számolgass kalóriát! Minden nap mozogj eleget! Heti 3 vagy 4 nap 2 órás súlyzós edzés, aztán 1 óra kerékpár.
2019. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Látszik ünnep van. Ennyi hülyét egy helyen :"D


Akik szerintem hazugság a kalóriaszámlálás jó szar lehet a logikájuk.

2019. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Megjött egy újabb kalóriaszámolgató fogyika, aki szerint egyetlen számmal le lehet írni az emberi testben végbemenő bonyolult biológiai folyamatokat.

Soha egyetlen kalóriaszámolgató fogyika se válaszolt nekem még arra a kérdésre, hogy ha napi 1500 kalóriát beviszel barna rizsből egy hónapig és ha napi 1500 kalóriát beviszel kristálycukorból ugyanennyi ideig, akkor a barnarizsnél ugyanolyan dagadt leszel-e és ugyanúgy elföldelnek, mint a cukornál.

Barátom, neked van baj a logikáddal, de legyél továbbra is magabiztos, az fontos az érvényesüléshez!

2019. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi troll vagy tényleg fogyatékos ember van itt :D
2019. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!