Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen egészséges ételt...

Tele kérdése:

Milyen egészséges ételt vehetnék magamnak egy boltba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az,hogy a munkám miatt egy kis faluból járunk fel Pestre dolgozni,és ott szoktunk kaját venni az Aldiban. Jópár hónap alatt felcsúszott jó pár kiló,hiszen kb mindig ugyanazt veszem,mert nem tudom mit veheték ott,sajnos körbenézni sincs nagyon időm. Péksüteményt szoktam venni,meg zsemlét,szalámit és amikor hazaérek akkor eszek főtt ételt. Valaki segiten,hogy például milyen ételt keressek a boltban amitől nem hizok annyira?


2019. jún. 10. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen az Aldis kínálat, de miért nem készítesz otthon reggelit? Zöldségek, sajt, valami hús (akár felvágott, akár sült hús) vagy főtt tojás. Akár csinálsz zabkását vagy joghurt, esetleg túró hozzá gyümölcsök. Határ a csillagos ég. A lényeg, hogy csökkentsd a cukor és szénhidrát (pl. fehér liszt) beviteled.
2019. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
NE péksüteményekkel tömd magad, hanem egyél salátákat, akkor nem leszel dagadt töle
2019. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

2.

Taps, 2. Gondolom fogytál egy 5 kilót, vagy egy flegma fitness muksó vagy és akkor azt hiszed, h bárkit sértegethetsz. Szégyelld magad te 0. Egyébként értelmezd a kérdést. A kérdező is tudja, hogy hol a hiba. Nyilván tudja, hogy nem ezt kell ennie. A kérdés, hogy mit vegyen, amit elfogyaszthat útközben vagy a munkahelyen.


Kérdező: Vagy este vegyél erőt magadon és kis dobozkába készíts reggelit, vagy ha ragaszkodsz az Aldihoz, akkor biztosan van ott is előre csomagolt saláta boxok, esetleg müsli+joghurt boxokat szoktam látni.

Egyébként Cottage Cheese (több féle ízben van) + teljes kiőrlésű pékáru és mondjuk koktélparadicsom? :)

2019. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok és nem csak 5 kilót fogytam, de ez nem ide tartozik.

Viszont a kérdezö Az Aldiban vehet salátákat (dobozos, összevágott többféle zöldséggel, hús-tojas-sajttal, különféle dresszingekkel), tehát a kérdésre válaszoltam. Ezt is tud venni és nem fog töle hízni!

2019. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fogalmad nincs, mit dolgozik a kérdező... Nyilván nem túl buli mondjuk egy földmérőnek egész nap a kocsiban aszalni a tojásos salátát.
2019. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös: nem ártana elolvasni, mit írt a kérdezö, mielött belekötsz másokba:


"Milyen egészséges ételt vehetnék magamnak egy boltba?"

2019. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Villanyszerelőként dolgozok,és igen tudom hogy hol van a hiba,de valamit muszáj volt venni,nem tudtam mitől nem hízok. Szóval reggelire jó a joghurt,mert azt szeretem ebédre meg keresek valami saláta félét. Köszönöm.
2019. jún. 11. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!