Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha edzek és háromszor eszem...

Ha edzek és háromszor eszem egy nap egészségesen akkor mennyit fogok fogyni?

Figyelt kérdés

2 hétig fogom csinálni de ha minden jó akkor ugyanúgy folytatom csak nem annyi edzéssel. Ma kezdtem el. Kb mennyit fogynék le? Zsírégető edzést csinálok és a tornagéppel,a neve: 5min shaper

A tornagépnek.



2019. jún. 11. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, mennyit eszel. Egészséges ételekből is lehet enni túl sokat, még mozgás mellett is. Meg ugye kinek, mit jelent az, hogy egészségesen eszem?

Szóval lehet, hogy semmit sem fogysz.

Egyébként 2 hét nagyon kevés bármiféle változáshoz, még akkor is, ha mindent jól csinálsz. Szóval hülyeség csak 2 hétre tervezni. Főleg, ha nem sok felesleg van rajtad, akkor lehet, hogy 2 hét alatt még semmi eredmény nem lesz.

2019. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De le szeretnék adni úgy 5-6 kilót. Ha nem is 2 hét akkor 1 hónap. Mit ajánlanátok, hogy csináljam? :/
2019. jún. 11. 11:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

5-6 kg leadàsához, hogy làtványa is legyen, 2 hónap kell, nem 2 hét.


Szerinted az a 5-6 kg 2 hét alatt ment fel rád. Nem. Ne ezért nem lehet annyi idő alatt "ledolgozni".

2019. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mr.Q77 ***** válasza:
88%

Kor? Nem? Magasság?

Az hogy edzel és háromszor eszel ez semmit nem mond.


Mit edzel? ezt a 5 min shaper-t most kidobhatod a kukába.

Has izmot megdolgoztatja de semmi többet nem tud (remélem nem adtál pénzt érte). Has prés/plank/lábemelés stb ugynezt eléred csak "ingyé" van


Minimális + kcal égetést érsz a géppel el (ill bármilyen hasizom gyakorlattal)


Mennyit eszel? (kalóriában)

Mennyi a napi kalóriaszükségleted?

Tartsd deficitben a napi/heti kalóriaszükségleted és fogyni fogsz


Edzésnek pedig válasz valami teljes tetet megdolgozó mozgásformát.

2019. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
3as ha nem is 2 hét alatt, de 3-4het alatt simán le lehet fogyni 6kgt
2019. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok novemberben 16 leszek

160cm és amikor utóljára mértük meg a testsúlyom 50,6 kg voltam úgy kb.3 héttel ezelőtt 😁 most is szerintem 50kg lehetek.

De leszeretnék adni úgy 5kg-ot.

Hát nemrég csináltam zsírégető tornát.

Gugoltam,a tornagéppel is csináltam úgy 4 percig. Olyan 25-30 percig tornáztam. És reggelinek ettem magvas zsemlét, gépsonkával, paradicsom és paprikával, délben egy nagy gyümölcstálat ettem... és sok citromos vizet ittam eddig.

2019. jún. 11. 16:20
 7/17 anonim ***** válasza:
...
2019. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Neked nem kell fogyni. Egyél normálisan. Tornázz, mozogj. De csak az egészséged érdekében, hogy fitt legyél.
2019. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. jún. 12. 14:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


A súlyod alapján tényleg nem kell fogynod, a testzsírszázalékod meg gondolom nem tudod - az alapján lehet, hogy kéne, lehet, hogy nem.


Nézz utána az egészséges szénhidrátoknak. A gyors felszívódásúakkal, mint ami a zsemlében van és a cukorral, ami a gyümölcsökben, ésszel kell bánni.

2019. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!