Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért nő meg a mellkasom, ha kicsit többet eszek? (férfi)

jún. 11. 21:40  Privát üzenet  

A válaszok
A mellkas nem tud megnőni, mert a borda mérete fix.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 11. 21:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem mellkasra gondoltam, hanem zsírcsöcsre. csak nem tudom ezt engedi e a gyik

# 2/4Időpont jún. 11. 22:01 Privát üzenet
Ennyi van a szótáradban, hogy zsírcsöcs? Tanítsunk neked szinonimákat, amikkel egy orvos elé is oda tudsz állni, vagy legalább kiírni egy mondatot vele a gyk-n, amiért nem kapsz bannt?

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 02:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdésem. Tanuj meg értelmezni

# 4/4Időpont jún. 12. 12:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
177 cm-hez mennyi az ideális súly fiúnak?
Zsírleszívás fenékről férfinak? Kb. Mennyibe kerülne? Edzés nem nagyon sikeres mert minden honnan fogyok, de a fenekem nagyon lassan fogyik. A többi testrészem meg már csont sovány.
20 éves fiatal férfi vagyok, de sajnos az egész mellkasom nagyon szőrös, egészen a hasamig. Mit tegyek?
Maszturbálás közben néha elkezd kipirosodni a mellkasom/hasam (nem fáj nem viszket se semmi) mi lehet az?
Üdv (F/14) Egészséges vagyok, ám a mellkasom egyik, konkrétan a jobb oldala jobban "kiáll" mint a másik, a bal. Ez csak izomnövekedési zavar, vagy mi lehet?
Mennyire komoly ha 1 éve rendszeresen szúr a mellkasom? 29 éves férfi vagyok. El lehet mulasztani?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!