Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 55 év körül már...

Szerintetek 55 év körül már lehetetlen az alakformálás?

Figyelt kérdés
Súlyom tulajdonképpen a normál kategóriába tartozik, talán 2-3 kg plusz van rajtam.Felöltözve nincs is baj, de a kor, a folyamatos fogyókúrák bizony nyomot hagytak rajtam. Szerintetek van olyan edzésforma,akármi, amivel ilyen idősen lehetséges kissé feszesebbé tenni a testet?

#alakformálás #testfeszesítés 50 felett
2019. jún. 12. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet. Láttam már több nőt is konditeremben, aki idősebb korban kezdett el járni és látható változást értek el.

Súlyzós edzést ajánlom. Először mindenképpen hozzáértő szakemberrel.

2019. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 60 után kezdtem el és igen jelentös változást értem el (a derekam 15 cm-rel kevesebb, nem hordónak látszom)
2019. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg Pesten olyan szakembert, aki tud segíteni?
2019. jún. 12. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem késö. Keress rá Ernestine Shepherd-re (nem pesti, csak példának írtam). 71 évesen kezdett edzeni, most 81 és 30 évet letagadhat.
2019. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!