Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

30 kg leadása köldöksérvvel és szetnyilt hasizommal?

Szules után sajnos szetnyilt a hasizmom és koldokservem is van.

A szetnyilt hasizom miatt járni fogok tornára, nem nagy a nyilas, egy ujjnyi és csak kis részen.

Addig szabad sulyzozni? Csak ilyen 1-1,5 kg-s sulyzoval gondoltam karra.

Vagy karos lehet a hasizmomnak?

Picit log is a hasam, ha fogyok 25-30 kg-t, esélytelen, hogy szépen rendeződik a bor ott és kevésbé fog lógni?

jún. 12. 09:41  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Kislányom 1 eves. Ugye még nem késő hasizmot zárni?

# 1/6Időpont jún. 12. 09:44 Privát üzenet

Sérvvel nem szabad komolyabban mozogni.

Először azt kell kezelni. Mit mondtak? Műteni kell?

A szétnyílt hasizomra nagyon jó tornák vannak, biztosan segíteni fog. De szerintem sérvvel nem lehet csinálni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 12. 09:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már elkezdtem járni tornára, azt mondtak ott, hogy lehet vele mozogni, kiveve nyilván a durván nagy súlyok, de nem is tervezek nagy súllyal edzeni.

Sebesznel is voltam, azt mondtak, akkor muttessem meg, amikor már nem szülok többet. De azt mondtak mozogni, sportolni lehet.

# 3/6Időpont jún. 12. 10:59 Privát üzenet
Hasizomra is lehet vele dolgozni??

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 12. 11:18 Privát üzenet
Ha nem akarod mégjobban szétszakítani a hasad, akkor előtte megműtteted. Akkor se lesz már tökéletes, de biztonságosabb

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 12. 16:31 Privát üzenet

Én nem edzésre alapoznék, hanem inkább étrendre. A szétnyílt hasizom rendbejöhet valamelyest, ha lefogysz (nekem 3 ujjnyi rés volt szülés után), de ehhez idő kell. De amúgy van erre való torna is. A sérvet viszont meg kell műttetni.

Súlyzózni szerintem lehet, ha nem terheled a hasadat. Hogy milyen lesz a hasad a fogyás után, azt nem lehet előre tudni, sok mindentől függ.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 14. 01:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szétnyílt hasizommal, császármetszés után milyen fitneszgyakorlatok (edzőtermi és otthoni) nem végezhetőek?
Napi 200 hasizommal,30 perc futásal,100 gugolással,100-100 lábemeléssel el tudom érni a kívánt eredményt 3 hónap alatt?
20 perces hasizommal mennyi kalóriát égetek el?
Napi fél óra Rubint Réka hasizommal és fél óra futással mennyi idő alatt fogyhatok 5 kg-t?
Ha csak délelőtt eszem szénhidrátot (max 1 zsemle) később pedig csak fehérjét és zöldséget, (egész nap max 1500kal) akkor heti hány kg fogyás várható, napi 30perc szobabiciklivel...
A hasizommal csak átdolgozom izommá a zsírt? (bővebben lent)

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!