Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 kg leadása köldöksérvvel...

30 kg leadása köldöksérvvel és szetnyilt hasizommal?

Figyelt kérdés

Szules után sajnos szetnyilt a hasizmom és koldokservem is van.

A szetnyilt hasizom miatt járni fogok tornára, nem nagy a nyilas, egy ujjnyi és csak kis részen.

Addig szabad sulyzozni? Csak ilyen 1-1,5 kg-s sulyzoval gondoltam karra.

Vagy karos lehet a hasizmomnak?

Picit log is a hasam, ha fogyok 25-30 kg-t, esélytelen, hogy szépen rendeződik a bor ott és kevésbé fog lógni?


2019. jún. 12. 09:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Kislányom 1 eves. Ugye még nem késő hasizmot zárni?
2019. jún. 12. 09:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sérvvel nem szabad komolyabban mozogni.

Először azt kell kezelni. Mit mondtak? Műteni kell?

A szétnyílt hasizomra nagyon jó tornák vannak, biztosan segíteni fog. De szerintem sérvvel nem lehet csinálni.

2019. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már elkezdtem járni tornára, azt mondtak ott, hogy lehet vele mozogni, kiveve nyilván a durván nagy súlyok, de nem is tervezek nagy súllyal edzeni.

Sebesznel is voltam, azt mondtak, akkor muttessem meg, amikor már nem szülok többet. De azt mondtak mozogni, sportolni lehet.

2019. jún. 12. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasizomra is lehet vele dolgozni??
2019. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod mégjobban szétszakítani a hasad, akkor előtte megműtteted. Akkor se lesz már tökéletes, de biztonságosabb
2019. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem edzésre alapoznék, hanem inkább étrendre. A szétnyílt hasizom rendbejöhet valamelyest, ha lefogysz (nekem 3 ujjnyi rés volt szülés után), de ehhez idő kell. De amúgy van erre való torna is. A sérvet viszont meg kell műttetni.

Súlyzózni szerintem lehet, ha nem terheled a hasadat. Hogy milyen lesz a hasad a fogyás után, azt nem lehet előre tudni, sok mindentől függ.

2019. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!