Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 8-kor zárják a...

Mit tegyek ha 8-kor zárják a futópályát, de akkor még rohadt meleg van?

Figyelt kérdés
az én lábacskáim csak puha futólyán birják, lehet beszerzek egy futópadot otthonra vagy bemászok az egyetemre. Szerintetek?
2019. jún. 12. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a) Fuss 8 előtt.

b) Fuss máshol.

2019. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
egyik opció se tetszik. Lehet veszek egy futópadot
2019. jún. 12. 17:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez pont a b) opció.
2019. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor a b
2019. jún. 12. 18:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs a közelben olyan futópálya, ami nem zárt? (arra a piros gumi cuccra gondolok, amin szoktak futni :D)
2019. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is baromi érzékeny a térdem és fáj is a betontól, nem tudok mit csinálni kevesebbet futok mint télen.
2019. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nincs ez a elgközelebbi de még ez is messze van
2019. jún. 12. 20:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ha tudsz, inkább konditerembe menj futni futógépre...

egy jó - tényleg használható futógép - aminek ELÉG SZÉLES A SZALAGJA, bírja a gyűrődést, van emelkedős funkció, jól gördül igen drága... pont annyira, hogy nem éri meg az árát, mert hogy a százezer forintért majdhogynem egy évre elegendő belépő árát fizeted ki, de valószínű, otthon nem használod majd az alsó-kategóriás futógépet.

és a konditerem rákényszerít, a kondibérlet rákényszerít a tettlegességre...

én mindenkit lebeszélnék az otthoni kondigépről - legtöbbször ruhatartó vagy porfogó a lakásokba - tisztelet a kivételnek :) én biztos nem költök rá. egy budapesti kondibelépő is 1000-1500 Ft, de még több százezret nem költöttem rá. amúgy is ha enyhül az idő, megint többet ér a szabadtéri futás!

bringázni, rollerezni meg még mindig lehet, és az inkább jobb befektetés.



de ha van fölös 300ezred egy felső kategóriás futógépre, amit tényleg lehet használni, élményt ad, és jó nagy házban laksz, akkor nem tartalak vissza :)


úgy tudom, bérelni is lehet futópadot.


gagyit inkább ne vegyél, nem hozza be az árát

2019. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Aha, de pont az a probléma hogy elkell menni és napi 3* szeretnék futni időközönként úgy hogy ne kelljen elmenni otthonról.


Nálam ruhatartó biztos nem lesz, ha mégis akkor el is lehet adni.


Nekem nem kell ilyen olyan funkció bele csak mozogjon alattam.


bérelni honnan meg hogy?

2019. jún. 14. 01:49
 10/13 A kérdező kommentje:

Bérleti díj:

6 900,-Ft/hét

aha, megéri...

2019. jún. 14. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!