Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok hasból a legkönnyeb...

Hogy tudok hasból a legkönnyebben lefogyni? Vagy esetleg erősíteni, a lényeg, hogy kisebb legyen.

Figyelt kérdés

Szeretném, ha a hasam lapos lenne, egyebként nem vagyok duci, a lábaim és a karjaim vékonyak, a hasam meg olyasmi, mintha terhes lennék.

Aránytalannak gondolom magam, valamit szeretnék tenni ellene.


Viszont úgy tudom, hogy csak hasból nem lehrt fogyni, mert akkor megy le mindenhonnan.


Na most ugye a lábam és a karom is vékony, úgyhogy tényleg csak hasból szeretnékés nem szeretném, ha emiatt a melleim is kisebbek lennének.


Van erre valami ötlet, megoldás?


Kinek mi jött be legjobban, amitől laposabb hasa lett, illetve karcsú dereka?


Milyen diéta vagy mozgás erre a legmegfelelőbb?


Köszönöm a segítséget!



2019. jún. 12. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi fogyás, így nem lehet csak hasból fogyni. Megfelelő étkezéssel, és mondjuk futással elérheted, hogy kisebb legyen a hasad, bár fogyni fogsz máshonnan is. Ezért ha alapból vékony vagy de a hasad zavar akkor érdemes izmosodni.. Így a karod- lábad kicsit megerősödik, és a hasad is apad picit.
2019. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem mindenhol van feleslegem, de a amikor neki állok fogyókúrázni, mindig a derék, csípő, hasambol megy le a legtöbb és legkönnyebben is, mindenki más. Ha csak onnan szeretnél fogyni, én nem éppen a futást ajánlom, az főleg láb és fenekre a legjobb. Persze hasbol is fogynal, de nem kimondottan arra való. Vannak hasgyakorlatok, youtubon találsz rá videokat.
2019. jún. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nekem is ilyen a testalkatom pedig mozgok is eleget

azt olvastam hogy a gyorsan felszívódó szénhidrátok okozzák mint a cukrok liszt fehér rizs mert gyorsan megemelik a vércukor szintet ami utánna legtöbbször a hason zsir formájában elraktározódik.

Azt kellene hogy minél alacsonyabb glikémiás indexü kajákat fogyasztani.

[link]

2019. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leíràs alapjàn alma alkat vagy, vagyis a pocidra megy leginkàbb, amint felugrik 2-3 kg. Anyukàm is ilyen. Ezen nagyon nem tudsz vàltoztatni, de a diéta és az edzés- formàlódàs segít. Kerüld a finomított gyorsan felszívódó szénhidràtot, fehérlisztes tészta, pékàru, cukor, a fehér rizs sem jó . Ha szereted barnàt érdemesebb.
2019. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jún. 13. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha genetikailag ilyen a testképed, akkor sajnos meg kell barátkoznod vele. Végtagok edzésével lehet javítani rajta, de kitartó munka kell hozzá, hogy az izomtól megvastagodjanak.


Én a kulcscsontjaimmal vagyok megáldva, mindig látszani akarnak, miközben van pocakom, s combos is vagyok.

2019. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!