Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Has leadásához kinek milyen...

Has leadásához kinek milyen módszerek váltak be?

Figyelt kérdés
Elég vékony nő vagyok, kb. 175 cm, és eddig 45-50 kg voltam. Fogamzásgátló szedése mellett megnőtt az étvágyam, úgyhogy most már 50-55 kg az átlagos súlyom. Viszont sajnos az egész a hasamra rakódik le, és sehova máshova, ami nem néz ki valami jól. Ezt a problémát hogyan tudnám orvosolni azon kívül, hogy igyekszek visszatérni ahhoz a mennyiséghez, amennyit előtte ettem?

2019. jún. 16. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás. Jelezd a házi orvosodnál a hízást és kérj másfajta fog.gátlót.
2019. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne bogyót váltani. Fogyni- arra alkalmas diétával tudsz, formálódni pedig mozgással, erősítő edzésekkel lehet. Nem tudni, hogy eddig milyen minőségben vitted be az energiát, de az is fontos.

Bár nem sértésnek szánom tényleg, távol áll tőlem az ilyesmi, el nem tudom képzelni, hogy 175 centisen hogy lehet egyáltalán bármi felesleged 50-55 kilóval, mikor ne haragudj meg, de nagyon karcsú lehetsz...a 45 kilóról nem is beszélve. Ha csak nem ilyen alkat vagy...nincs esetleg valami betegség a háttérben? Felszívódási zavar vagy 1. típusú cukorbetegség...ilyesmi?

Én is ilyen magas vagyok, és a 68-65 kg-t tűztem ki célsúlynak, nekem fogyni kell sokat hozzá, de már az is egy normális- átlag súlynak számít, nem túlsúlynak, akkor milyen lehet 10-20 kg-val kevesebb...

2019. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hullahoppkarika.
2019. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos van, lassan kicsit úgy fogok kinézni, mint egy kismama, pedig nem vagyok az. Máshol minden rendben van.
2019. jún. 17. 09:57
 5/5 anonim válasza:

Életmódváltás - edzés, értelmes kajálás. Elhitted, hogy van egy pirula, amitől neked csak jó lesz. Hát hogyne ;)


Többet eszel, mint kéne, hízni fogsz: van, aki genetikailag szerencsés, ő ha hízik is pár kilót azt úgy teszi, hogy kerül mindenhova, fenék, cicik, has... Aki nem annyria szerencsés, az fura helyekre fogja felhúzni magára a súlyt. Minél több a súlyfelesleg, annál jobb genetika kell, hogy ne nézzen ki extrém trén. Aztán van egy pont, ahol már bármilyen jó genetikád van, egy telibekakilt zokni leszel. :D Tekintve, hogy 10 kg-t szedtél fel egy kis vázra.. ez nagyon soknak tűnik.


Azért nagyon nem mindegy, hogy egy 155cm 45kg lányként leszel 55kg +10kgval, vagy egy nagyobb framen, mondjuk 175cm 60kgra szedsz fel 10kg és leszel 70kg. Neked ennyi súlyfelesleg nagyon sok, nyilván nem izom jött fel rád, hanem víz meg zsír.

2019. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!