Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már egy jó ideje fogyókúrázom...

Már egy jó ideje fogyókúrázom és soha nem szoktam csalni.1x volt hogy megettem egy csokit de az sem most volt. Rendszeresen edzek, mozgok. Szerintetek árthat ha filmezéshez megeszek 1 zacskó Mogyis vajas popcornt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem baj! Csak vigyazz nehogy visszaess

Tavaly enis ilyen voltam, egyszer se csaltam

De aztan 3 honap utan amikor nem volt otthon semmi egeszseges csaltam, es visszaestem. Igy hiztam 10 kilot azutan.

2019. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagyis nem emiatt hiztam10 kilot,, csak utana mar nem tudtam leallni :(

De most mar megint elkezdtem ( 1 ev utan kb lol)

Jobb az ha gyakrabban cheatelsz pl 2 hetente 1 cheatelos nap? Mondjuk en is jobban szeretem a szigoru dietat. Emberfuggo. De nyugi, az az egy semmit se fog artani!

2019. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Látszik nem értesz a fogyáshoz, es ehhez az egészhez egyáltalán. Én mindennap megeszek egy kinderbuenót, és 25 kilót fogytam már és jelenleg elég szálkás vagyok már. Csoda lenne? Ajánlom olvass utána.
2019. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, tömeged, magasságod, testzsírod?
2019. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!