Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy "egyeztetitek...

Lányok, ti hogy "egyeztetitek össze" a fogyókúrát a menstruációval?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most fogyókúrázom életemben először, kevé kCalt viszek be és igyekszem figyelni a zsír-szénhidrát-fehérje arányt.


Közeledik a mentruációm. Ennek az egyik előjele az, hogy nagyon éhes leszek, főleg az édeset (leginkább csokit) kívánom nagyon. Mármint NAGYON. (1 hónapig tartom a nagyon szigorú diétát, később majd lazítok rajta egy kicsit. Eddig nem volt bajom azzal, hogy nem eszem csokit, de tegnap nem bírtam és ettem, igaz csak 6 kockát)


Amikor megjön, olyankor néha előfordul, hogy az első napon nem eszem. Általában ilyenkor délután-este felé megjön az étvágyam, de így is kiesik 3-4 étkezés.


Nektek jelent bármi gondot a menstruáció a diétánál?


2019. jún. 17. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is gondot okozott eleinte. Mosranaban mar nincs gond, mensi előtt

ezekre a napokra megemeltem a kaloriakat 2000-re, igy meg mindig sulyt tartok es a vagyaim is ki vannak elégítve. Amikor megjon visszaallok 1400 kcal-ra.

2019. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció előtt gyorsabb az anyagcsere, így a kalória igény is megnövekszik. Én ilyenkor megeszem amit kívánok, abban a hétben nem hízok. Sőt, általában mensi után mutatja a mérleg a fogyást.
2019. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Azt eszem amit kell, mikulàs alatt is. Mondjuk én nem csinàlok drasztikus fogyókúràt, hanem teljes életmódvàltàson mentem àt pàr hónapja.
2019. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedj olyan napokon magnéziumot és C vitamint együtt. C vitamin nélkül a magnézium nem szívódik fel. Plusz króm. Csökkenti az éhséget és az édességsóvárgást.
2019. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Többet eszek olyankor, de érdekes több is lemegy.
2019. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!