Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek fogyni ilyen...

Hogyan tudnek fogyni ilyen eletmod mellett?

Figyelt kérdés
30 eves no vagyok es kb 1 eve kezdtem hizni. Eddig normalis testsulyom 1-15 ev alatt majdnem 10 kilot hiztam. Pedig elegge porgos eletem van.Reggel9tol este 20ig dolgozom hetkoznap, kutyakat nyirok teszem veszem oket egesz nap nem ulok. Munkaba biciklivel megyek kb 20 percet, napkozbe is kb 2 szelet kenyeret eszek meg par kekszet vagy gyumolcsot.Este mikor hazaerekeszek fott etelt de azt sem tul sokat megis folyamatosan hizok. Szeretnek kb 5 kilot fogyni, nincsenek irrealis vagyaim de ennyi melo mellett edzo terem vagy futas vagy hasonlo nem fer bele. Van arra esely hogy lefogyjak par kilot?
2019. jún. 17. 20:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnezest rosszul irtam egy-masfel ev alatt hiztam meg*
2019. jún. 17. 20:18
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Tedd rendbe az étkezésedet. Mind rendszeresség, mind minőség tekintetében. Fehérlisztes dolgok( ilyen pékàru-kenyér- süti, tésztàk, cukros dolgok a legrosszabbak. Egyél rendszeresen, normàlis teljes értékű élelmiszereket, nem szükséges 5 étkezés csak ha igényled, de elég a 3 főétkezés is. Fehér rizs helyett is érdemesebb barnàt enni ha szereted a rizst. És ha étolajat hasznàlsz, azt is érdemes lecserélni egészségesebb zsiradékforrásokra.

Ha gondolod menj el egy kivizsgàlàsra, hogy kizàrható legyen valami probléma. Pl inzulinrezisztencia, pajzsmirigy működési zavara, ilyenek. Mert az sem mindegy ha ilyen probléma van a hàttérben.

2019. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!