Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális hogy gyorsan fogyok?

Normális hogy gyorsan fogyok?

Figyelt kérdés
Egyszer lefogytam 110ről 84re. Aztán 93ra visszahíztam, lementem 89re, és most komolyan elkezdtem újra 89től. Jelenleg 86 vagyok és ez egy hét, max masfel het alatt ment le. Heti 6szor 1,1:30 óra aerob 600-800 kaloria megy el, heti 3szor sulyzos. Kajam 1600-1800 kaloria, 130-160g fehérje, 30-50 g zsír, 90-120g szénhidrát naponta. Nem vagyok faradt, nem ehezek egyaltalan, nem ugy erzem, es ruhamon latszik a fogyas. 17f, 183cm.

2019. jún. 18. 02:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Napi 3-4 liter víz meg van.
2019. jún. 18. 02:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Stressz mennyire van jelen az életében? Pajzsmirigyes volt-e a családban.
2019. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az csak viz volt nyugi
2019. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatalon még nagyon gyors az anyagcsere. Inkább az nem normális hogy 110 kilóra híztál. Megnyúlhatott minden kötőszövet, deformálódhatott ez-az...
2019. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pm helyett itt válaszolok, de nyugodtan írj, úgy látom, hogy van kérdésed.


1) meleg van nehéz figyelni a vízre, 5% kiizzadás simán benne van a pakliban.


2) stressz nélkül megáll a szervezet, tehát van egy szükséges szintű stressz. De! Van egy határ amit elér, akkor a szervezet elkezd védekezni ellene és kárt okoz saját magában. Első és leglátványosabb jelek egyike a hirtelen súly változás. (akár hízás, akár fogyás) Ez egy hét alatt akár 10-15% változást is okozhat. Ha ez van, szükségszerű a stressz kezelése. Más, stressz tünetek mellett ez az első, amihez fordulni érdemes.


3) pajzsmirigy probléma a magyarok 2/3át érinti. A túlműködés a szervezet fogyásához vezet, alul működés hízáshoz. Ellenben ez tartósan megmarad.

2019. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!