Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a hasamról...

Tthlena234123 kérdése:

Mit csináljak, hogy a hasamról eltünjön a zsírfelesleg? (Tabletta használata nèlkül)

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Felüléseket.
2019. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Kalóriadeficit.

Felüléssel max izmot szedsz fel a zsír alá, attól nem leszel vékonyabb.

2019. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első! Te normális vagy? Helyi fogyás nincs! Tehát ez egy biológiai folyamat. Az emberi szervezet a hasról szedi le utoljára a zsírt!

Tudod mi lesz vele, ha felüléseket csinál? Megvastagszik az izomszövet a hasán és kijjebb nyomja a zsírtömeget, nagyobbnak fog látszani a hasa!


Tehát kérdező:

A hasadról fog utoljára lemenni, először máshonnan, olvass utána pontosan a biológiai folyamatnak. Ez egy fix dolog, csinálhatsz bármit, szedhetsz bármilyen szert, helyi fogyás nincs, tehát szép fokozatosan fog felszívódni a zsír, és a hasadról utoljára. Ezt jobb, ha elfogadod és így állsz neki a mozgásnak, tornának.

2019. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még a kardió mozgást tudom ajánlani. Futás, úszás, biciklizés stb. elég sok zsírt égetnek :)
2019. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. Ne írj hülyeségeket,mert megtéveszted a kérdezőt,és másokat is!


Inkább olvasd el ennek a cikknek az utolsó negyedét,és gondolkozz el rajt:


[link]

2019. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen!!
2019. jún. 19. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös a feleségem terapeuta, gondolom ő azért csak érthet a dologhoz. Ez a cikk egy kamu cikk, főleg a vége!
2019. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.

Az,hogy valaki minek tanult,az semmit nem jelent,főleg,ha nem is képzi magát.

Gondolom te is találkoztál már rossz szakemberrel.

Jelenleg ez az elfogadott amit irtam.

A 60-as években meg az volt amit te írtál.

(De amúgy nekem is logikus,ha a jobb kezemet edzem,nem a bal lában fog erősödni tőle.)

2019. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!