Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Nyár végére...

Hogyan csináljam? Nyár végére szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 56 kg vagyok és 166cm.Tudom,nincs nagy súly feleslegem,de rettenetesen zsíros vagyok és edzetlen.A zsír nagyjából 80%-a a csípőmön és a lábaimon helyezkedik el, a többi a karomon.A combom 55cm a legvastagabb helyen(és nem feszes...)


Figyelek az étkezésre,napi 1 órát kardiózom,biciklizek vagy futok.


Így vajon nyár végére sikerülhet megszabadulnom a feleslegtől?

Utána természetesen erősíteni szeretnék,de ugye zsírból nem lesz izom.



2019. jún. 18. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*súlyfeleslegem
2019. jún. 18. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kardió után még mondjuk csinálsz különböző hasizom gyakorlatokat 12 ismétléssel 5 körben, akkor már azzal formásabb leszel. Plusz esetleg 15 guggolas 5x.
2019. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erősítő edzés is kell.
2019. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dieta vegen sokkal jobban fogsz kinezni, ha most beiktatsz sulyzos edzeseket. Igaz, hogy a zsirbol nem lesz izom, de kezdőkent beindul az izomnövekedés szalkasitaskor is. Zsír is könnyebben fog lemenni, mivel a több izom több energiat igenyel.

Ajanlom heti 3×teljes testes sulyzos edzést.

2019. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!