Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -25kg 2 hónap alatt? Lehetséges?

-25kg 2 hónap alatt? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszeri alkalommal, szándékosan, saját felelősségre szeretnék fogyni 25 kilót 2 hónap alatt! Mit egyek, mennyit ami minimális, de nem leszek rosszul a melegben? Napi 600 kcal? Mellette minden nap mozgok 2 órát! Help! :( Nagyon fontos ez most!



2019. jún. 18. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Dr Nowzaradan 1200 kalóriàs koplaltatàsa esetén az élet 250kg felett c. Műsorban. Nekik az életük a tét, de amúgy ez nagyon erős éhezés. Egyébként kb lehetetlen. Egészséges módon 25kg kb fél év, 8 hónap, 1év, egyénfüggő.

Nem 2 hónap alatt jön fel ennyi súly, ne is vàrd hogy ilyen könnyen megszabadulsz tőle.

2019. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem tudhatod, mennyi idő alatt jött fel ennyi súly! :)))



Betegség...

2019. jún. 18. 21:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne értsd félre... Természetesen azt csinàlsz amit akarsz, de 25 kg zsírt nem fogsz lefogyni 2 hónap alatt. Még izomvesztéssel, vízveszteséggel együtt se.
2019. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

-Lehetetlen

-Egészségtelen

-Értelmetlen!

El nem tudom képzelni, mi lehet az az ok, ami miatt 25 kilót kéne fogynod ilyen gyorsan! Ha azt hiszed, hogy egy bizonyos személy csak akkor fog szeretni, ha ezt eléred, akkor inkább ne is keresd annak az embernek a társaságát, mert aki téged szeret, az a súlyodtól függetlenül szeret.

2019. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
4. Hagyd. Majd az ő dolga lesz, ha teljesen felborul a szervezete a koplalàstól, csomókban hullik ki a haja stb.
2019. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Én anno, megboldogult lánykoromban 13 kilót lefogytam 4 hét alatt, szóval lehetséges.

Naponta egy almát ettem, plusz sport...

A bőröm megnyúlt, annyira lógott, hogy a legnagyobb kánikulában csak hosszúujjúban mentem ki a házból.

Ráadásul egy csomó zsír megmaradt, főleg izom ment le. És ugyebár az ember alakját az izomzata határozza meg.

Konkrétan plöttyedt lettem, és undorító. Ráadásul gyomorhurutom lett, amiből a dokim több hét alatt gyógyított ki. Rá pár hétre a leadott 13 kiló (aminek nagy része izom volt) helyett visszajött 18 kg zsír.


Nagyon-nagyon nem érte meg.

2019. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem lehet, másrészt tönkremegy a bőröd, a hajad, a körmeid, a gyomrod. A zsír megmarad, de elveszted az izmot és a vizet. Beteg leszel és még csúnya is.
2019. jún. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szia!Sokkal többet ártasz magadnak ha ilyen gyorsan akarsz lefogyni. Rengeteget ártasz az egészségednek ezzel. Másrészt pedig szinte lehetetlen. Max. zsírleszívás... Milyen mozgásformát végzel?
2019. jún. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha betegség miatt, akkor a betegséget kell előbb kezelni és után lassan visszafogyni.
2019. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
ez van mikor az ember nem figyel oda biológia órán ahol megtanitották neki, hogy az adott vitamin/ásványi anyag miért fontos a szervezetnek.
2019. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!