Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hi! Lenne egy olyan kèrdesem...

Hi! Lenne egy olyan kèrdesem hogy 10 hèt alatt mennyit lehet fogyni rendszeres sport ès egèszsèges ètrend mellett?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 22:07
 1/4 anonim válasza:
68%
Ha az egészséges étrend azt jelenti, hogy nem nagyon fogyasztasz cukrot, akkor sport nélkül kb heti 1 kg lemegy. Ha mellé sportolsz is, az csak jó. Amiatt nem fogsz olyan sokat, de segít hogy a háj helyén majd izom legyen ;)
2019. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
62%

Szia! Én hat nap alatt fogytam 2 kg-ot ezzel a módszerrel: egészséges étrend, nem zabáltam, a körülmények miatt húst sem ettem. Emellett minden nap 6 órán át túráztam, napi 15-20 km-t mentem.

16/L

2019. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Testzsírból a felesleg mértékétől függően heti fél kg. Nagyobb súlyból 1kg. A vízveszteség pl nem igazi fogyàs, az izomvesztés pedig nem kívànatos.

Nekem nagy súlyból 3 és fél hónap alatt 14kg ment le összesen. Eddig. Nem koplalós hanem normàlis étrenddel, mozgàssal.

2019. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kb. 1 kg megy le ilyen módszerrel hetente. Az elején, mikor nagyobb volt a túlsúly, akkor gyorsabban ment, (kb 1,5 kg/hét).


A 16 éves lány jó ha tudja, hogy az első 2-3 kg ami lemegy, az víz, és salakanyag. Ezután indul be a "rendes" fogyás.

2019. jún. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!