Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A túlsúlynak lehet jótékony...

A túlsúlynak lehet jótékony hatása?

Figyelt kérdés
Soroljátok fel az előnyeit.

2019. jún. 27. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
nem
2019. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Könnyebb úszni! Jobban fenntart a víz. Szumó birkózásnál is előny lehet.
2019. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Meg nehezebben rabolnak el, és ha egy medve bevisz a barlangjába tartalék kajának, akkor kihúzhatod akár egy hónapig, addig hátha megtalálnak.
2019. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, láttál-e már mélyen beesett, ráncos, aszott arcot, ahol még a foggyökerek is kidomborodnak? Taknyos húszéveseknek - ha sovány, ha kövér - a feje, mint egy labda, de idősebb korban igenis jobb, ha van az ember bőre alatt valami zsír is, mértékkel persze. Nem véletlenül idősebbek nem gyúrnak már kockahasra, mert csak az arcukat fogják vele durván tönkretenni.
2019. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Kevesebb eséllyel válik az ember büszkévé, ha túlsúlyos, más előnye szerintem nem nagyon van. :D
2019. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

pedig lehetnek előnyei pár kiló súlyfölöslegnek.

ez még annyira az egészségrovására sem megy és a zsírbantápanyagok vitaminok is megfelelő mennyiségben lehetnek a szervezetben. Ellenben ha valaki kicsit soványabb akkor nem biztos. sőt ha rád jön egy betegség vagy egy műtét miatt koplalnod kell majd akkor is jól jöhet.

2019. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
a TULSULYNAK semmilyen jotekony hatasa nincs... nem kell csont sovany lenni de a tulsuly semmikepp nem egeszseges. Nem esztetikai dolgok miatt marmint nem azert,mert hogy mit latsz a tukorbe hanem az egeszseged miatt.
2019. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előbb írtam
2019. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet azon térségekkel, ahol a túlsúly a bőség jele és tisztelet övezi?
2019. jún. 27. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Előbye az, hogy nem akarnak a nyóckerben éjszaka megerőszakolni a kancigányok.

Ha van pasid, nyugodtan elmehetsz bulizni anélkül, hogy neki félnie kelljen, hiszen úgysem mozdul rád senki, ha akarnád se tudnád megcsalni. Kísértés sincs ilyenkor.


Én még ezt tanultam kövér koromból. :)

2019. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!