Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek a méretek ideálisak egy...

Ezek a méretek ideálisak egy 177 cm es lánynak?

Figyelt kérdés

súly: 60 kiló

derékbőség: 74 cm

comb: 54 cm



2019. jún. 28. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem fura, hogy csak 60 kiló, ami a magasságához viszonyítva arra következtet, hogy eléggé vékony lehet. De közben meg 74 a dereka? Az hogy? Én is 60 kiló vagyok, 175 cm. Szóval majdnem ugyanaz. De 65 cm a derekam. És nincs extrém vékony derekam. Normál alkat vagyok. Van pocak?
2019. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én se, teljesen lapos a hasam, ha kocsit befúzom, már kivan minden bordám:/ Mértem többször, de ennyi, nincs félremérve, csak arra rudok tippelni hogy elég széles csípőm van, és a derekam is inkább széltében nagy
2019. jún. 28. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen normális ilyen magasságnál ekkora derék, erős homokóra alkatnál lehet ennél vékonyabb. A testarányok örökletesek, szóval, ha nem darázsderekat örököltél, nem lesz olyanod.
2019. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Életmódod és genetikai adottságaid szerint ez az ideális.
2019. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A derék bőség függ a bordaketrectől is. Neked ilyen van.
2019. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van. Ennyi súllyal nincs felesleg, szóval alkatfüggő, ahogy pl a széles csípő is. Azt se lehet lefaragni, csak adott esetben a zsírfelesleget, de itt nem erről van szó. Lehet hogy alma alkat vagy, nekik nincs hangsúlyos derekuk és ha felszednek pàr kilót, oda megy fel a legtöbb.
2019. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 177 cm vagyok, 72 kiló. Nekem 77 cm a derekam és 60 a combom. Ilyen alkat vagy valószínűleg, felesleg nem lehet rajtad.
2019. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!