Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alig eszem még is hízok! Miért?

Alig eszem még is hízok! Miért?

Figyelt kérdés

160cm/59kg-os 25 éves lány vagyok.

Nem eszek, iszok cukros kaját, üditőt.

Nem eszek kenyeret. A sima lisztet lecseréltem zablisztre.

Számolom a kalóriákat napont 1200-1500között eszek.

Edzek heti 2-3 alkalommal plusz majdnem minden nap sétálok a kutyáimmal.

Mi lehet a baj?


2019. jún. 28. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod ezt?
2019. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Másfél hónapja csináltattam személyre szabott étrendet, első héten lement másfél kiló. Aztán utána semmi..

Majd nyaraláson nem igazán figyeltem oda a kajára, így vissza is jött.

Másfél hete vagyok itthon és azóta megint híztam 1kilót..

2019. jún. 28. 15:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Az anyagcserém elég lassú..
2019. jún. 28. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1200-1500 kalóriával NEM LEHETSÉGES hízni. Az egyik lehetőség, hogy rosszul számolod a kalóriákat, és tényleg hízol. A másik, hogy két mérés között túl rövid az időtáv, és a természetes testsúlyingadozást hiszed hízásnak.
2019. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másfél, két, akár három kiló is liftezik az ember lányán föl és le. Ebből még nem állítanám, hogy hízol. Csak a tested víztartalma változik az elfogyasztott szénhidrát, és/vagy a havi ciklusod függvényében.
2019. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyit simàn ingadozik a testsúly akàr óràról óràra is, vízvisszatartàs, béltartalom, satöbbi. Amúgy meg fogyàshoz nem 1200 körüli kalóriàn kell vegetàlni.

Illetve vannak akiknek lassan indul be a fogyàs+ az adataidat elnézve nincs sok felesleged. Aki nem egészségtelenül csinàlja, nem fog kis feleslegből gyorsan lefogyni. Baràtnőm 165centi, 67 kilóval kezdte. Fél év alatt fogyott 12 kilót és nem ilyen kalóriàkkal koplalta le magàról.

2019. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mérleg nem mutatja meg a hízást és a fogyást 10 kg felesleg alatt, inkább készíts összehasonlító képet magadról vagy centiket mérj (bár az se 100%-os pontosságú)
2019. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!