Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét vegyek? 16/L

Milyen fehérjét vegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Természetesen étkezés mozgás meg van hozzá

2019. júl. 1. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Csirkét, tojást és túrót.
2019. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fehérjeporra gondoltam 😊
2019. júl. 1. 17:47
 3/11 anonim válasza:
Három éve edzek rendszeresen, most is oda indultam, mielőtt megláttam a posztot, én 2 fajtát szoktam enni: Gymbeamtől a [link] , alapból 5kg szoktam rendelni, amit ha naponta 2x iszol akkor 2 hónapig elég. Vagy másik fajtát: Stillmastól [link] rá érték arányba ezek a legjobbak :D , de azt tudd hogy 1kg fölösleges venni, minimum 5kg , és a csokis az összes márkánál jó, a 1-2 ízt próbáltam ,de műanyag érzésük volt, csak a csokis jó nekem.
2019. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm!!
2019. júl. 1. 18:16
 5/11 A kérdező kommentje:
És az tényleg igaz hogy jobban szőrösödik az ember tőle?
2019. júl. 1. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nem kevernek bele férfihormont, hogy szőrösödj tőle.
2019. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor szuper köszönöm szépen
2019. júl. 1. 18:48
 8/11 Bzs03 ***** válasza:
70%

En rizsfeherjet veszek az absoricetol vagy a szafitol. Nekem nagyon finom. Ettol nem lesz semmi bajod tuti en azert eszem ezr mer tej es glutenmentes.

De ha nincs szukseged erre mas nem mentesekkel nem igazan vagyok kepben, de azt mondtak ismeroseim h a biotech es a scitec porai is jok

2019. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Ezeknek a fehérje poroknak max akkor van értelme, ha a napi fehérje szükségleted nem tudod pótolni egyéb forrásokból, vagy a napi programodban nincs benne az, hogy edzés után egyél. A legtöbb ember azért issza őket, mert jó ízük van és csillapítja a cukor iránti sóvárgást. Ezt mással is el tudod érni, anélkül, hogy feleslegesen stresszeled a májad fehérje porokkal. Szóval ha az étrended része a csirkemell vagy hasonló fehérje források, akkor nem sok értelme van a fehérjepor fogyasztásnak, ha csak nem a konditeremben élsz :D
2019. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Forever Light Ultra
2019. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!