Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra + cukor? SOS

Fogyókúra + cukor? SOS

Figyelt kérdés

Rendszeresen diétás ételeket rendelek. Ma is így történt, ki volt írva vastag betűkkel, hogy steviaval van édesítve a gyümölcsköret. Megettem, és mielőtt kidobtam volna a dobozt, kíváncsiságból megnéztem a fűszerezést (hús). A felsorolás végére odabiggyesztették, hogy a köret vaníliás cukrot is tartalmaz. Teljesen kiborultam, vettem be zöldkávé kapszulát és felpattantam 40 percre az elliptikus trénerre, hogy hátha kiizzadom a "mérget". Több időm nem volt sajnos. Most ezzel belerondítottam a gyorsan haladó zsírégetésbe, ami zajlik bennem? Őszintén!!!


Egy hónappal ezelőtt eldöntöttem, hogy soha többé nem eszek cukrot (elhíztam, magas a vércukrom stb.) és most nagyon csalódott vagyok, hogy ez történt. :(



2019. júl. 5. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a mennyiségű vaníliás cukor, az semmi. A helyedben felkeresnék egy elmeorvos.
2019. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az egyes javaslatát, pszichológusra minimum szükséged van
2019. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Azért azt a technológiát szabadalmaztathatnád, amivel a cukrot ki lehet izzadni. Egyébként csak mondom, hogy a gyümölcsköret hozzáadott cukor nélkül is tele van cukorral.
2019. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos gyümölcsök cukortartalma olyan magas, hogy nem is hinnéd.


Tényleg jó lenne az a pszichológus... egyszer cukrot ettél, nem lesz semmi bajod. A fogyás sem áll meg amíg a keretedben benne vagy.

2019. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A gyümölcscukor az más. Én a hozzáadott cukorról beszéltem.


Évekig nagy túlsúllyal éltem, tönkrement az egészségem, hát bocs már, ha komolyan veszem a felépülést.


Nem kell mindjárt gyagyásnak titulálni.

Egy alkoholt utáló ember is kifutna a világból, ha tudta nélkül megitatnák vele.

2019. júl. 5. 23:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban, a hús fűszerezésében lévő cukor elenyésző lehetett ahhoz képest, amit a gyümölcsökben lévő természetes cukrokból bevittél. De ha ennyire komolyan veszed a cukormentességet, inkább olvasd el az összetevőket még azelőtt, mielőtt bármit is megeszel.
2019. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy újabb fogyókúrának lehetűl tanúi, ami során pár hónap múlva úgyis elkezd zabálni az illető újra és egy dagadék lesz megint :) sok sikert, elmebeteg.
2019. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:

"Egy alkoholt utáló ember is kifutna a világból, ha tudta nélkül megitatnák vele."


Téged senki sem etetett meg a tudtod nélkül semmivel. Ott volt a csomagoláson az információ. Sőt gondolom a honlapon is megtalálhatók az összetevők.

2019. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 Fröcsögj csak, te rosszindulatú senkiházi. Majd felképel valami "dagadék", hogy nem tudsz a saját dolgoddal foglalkozni.


#8 Ja, sajnos a gyártó is hibázott abban, hogy egy cukortól mentes étrendbe cukrot illesztett. Kb mintha egy norbi update1 termék hátoldalán lesném, hogy tartalmaz-e kristálycukrot. Ez van, majd figyelmesebb leszek legközelebb.

2019. júl. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!