Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 2,7 kg lettem több...

Este 2,7 kg lettem több reggelhez képest. A szokásos 1,5-2 kg helyett. Ma reggel durván 1kg több voltam az átlag reggeli mérésektől . Miért lehet ez az egy kiló plusz rajtam?

Figyelt kérdés

Lehet több a víz bennem , nem tudom. Nem igazán étkeztem másképp.

10 nap van még a menszeszig.


2019. júl. 7. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Eleve nem kell ilyen megszállottan mérni. Hetente-2hetente 1x. Vagy havonta 1x, lehetőleg azonos időpontban. Sokan beleesnek ebbe hogy naponta méregetik magukat és grammokon akadnak fenn
2019. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
1Kg az +1L víz. többet ittál, kevesebbet izzadtál, ritkábban voltál wc-n, ilyesmi. Teljesen természetes, főleg nyáron
2019. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért van mert naponta méricskéled magad. Halàl felesleges és csak stresszeled magad vele. A súly több kilót is ingadozhat óràról óràra, egyik napról a màsikra. Víz , béltartalom, ciklus stb stb. Havi 2 méréssel relevànsabb eredményt kapsz. Attól hogy le szeretnél fogyni ( gondolom én) , nem kell , hogy a súlyod körül forogj. Elmegy melletted az életed ha àllandóan ezen görcsölsz.
2019. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! A második válaszolónak a legjobban. Első és főleg harmadik válaszoló nem csak ekörül forog az élet , de az emberben van egy természetes kíváncsiság , szeretem látni a fogyás menetét. Ilyen még nem volt , hát gondoltam megkérdezem. Köszönöm.☺
2019. júl. 7. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én éppen azért mérem naponta, mert változékony, és nem akarok a ritka mérésekkel egy ilyen pukliba (vagy éppen gödörbe) beletalálni. Ha holnap, holnapután és holnaputánután is ott van a +3 kg, akkor esetleg elgondolkozhatsz, hogy mi történt. De nem lesz.
2019. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ma vagy holnap nagyobbat fogsz kakilni. Egyébként 1 kg semmi, ezt egy sima mérleg gondolom, nem olyan pontos, mint egy atomóra. Napi méréssel pont nem a fogyást követed, mert egy nap alatt nem lehet fogyni, meg hízni sem.
2019. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon sokmindentől függ. Én nekem ugyanez volt, de rájöttem miért. Én napközben átöltöztem, és 1 kilóval nehezebb lettem. Gondolj bele, néhány dekával nehezebb ruhadarabokat veszel fel vagy veszel le, azok összeadódnak, kijön az 1-2 kiló is, plusz még étkezel is, ami nem távozik egyből, iszol is. Simán megvan. Ne aggódj, nincs semmi baj. Ha nagyon méricskélnéd magad, akkor ruha nélkül tedd, egy alsóneműben és ugyanabban az időpontban minden nap. De szerintem felesleges minden nap.
2019. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menzesz előtt a szervezet visszatartja a vizet.
2019. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!