Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha iskolakezdestol otthoni...

Ha iskolakezdestol otthoni gyakorlatok vegzesevel es fogyokuras etrenddel lefogyhatnek?

Figyelt kérdés

Oke a kerdes eleg ertelmetlen volt, es nem volt valami “tiszta”

Szoval, szeptembertol szeretnek belekezdeni fogyokuraba es rendes alakformalasba, hogy jovonyarra nagyon jol nezzek ki. (Lapos has, szep fenek, formar combok, vekony derek es 0 narancsbor.)

Ez megoldhato lehet egy nyar alatt?

Es hogyan tartsam meg az akaratomat az edzes fele? Mert akarhanyszor belekezdtem mindig felbe hagytam valami miatt es nem tudom miert :/ de mar nagyon szeretnek elerni egy bizonyos alakot csak ja



2019. júl. 8. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ősszel elkezded, akkor következő nyárra sok változást érhetsz el, hiszen addig lesz 9 hónap.

Mennyi felesleg van rajtad?

Arra figyelj, hogy ne koplalj, nehogy valami szélsőséges diétát kövess.

A mozgáshoz meg egy idő után hozzászoksz és már hiányozni fog, ha nem csinálod. Azért az fontos, hogy olyan mozgásformát válassz, amit nem utálsz.

Youtube-on vannak egész jó videók. Nekem pl. tetszik a Tabata edzés. Változatos, nem unalmas, nem kell mindig ugyanazt csinálni. De kereshetsz alakformáló videókat is. Szerintem magyarul is van sok, ha azt könnyebb követned.

2019. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Csak otthon tudnal edzeni? Mert, ha esetleg lenne keretetek egy berletre az edzoteremben, akkor az jobb lenne szerintem. Ha mar vagy 15-16eves siman csinalhatsz sulyzos edzeseket es azok szerintem hamarabb is latszanak es az eredmeny is komolyabb.

Hidd el, hogyha latod az eredmenyet, akar csak egy picit, akkor nem fogod abbahagyni az edzest. Meg, ha igy beepul a mindennapjaidba, hogy mozogsz, akkor hianyozni fog az a par nap amikor nem tudsz. (Mondom en ezt a vilag leglustabb emberekent, aki eleinte utalta az egeszet)

Ha megis csak otthoni edzesre van lehetoseged, akkor legalabb vegyel vmi sulyzot, vagy ilyen gumiszalagot, amivel el tudod kezdeni az edzest.

Egyebkent, ha betartod a dietat es edzel heti legalabb 3-szor, akkor siman meglesz jovo nyarra az a jo alak.

2019. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezded el most?
2019. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg miért akarsz várni szeptemberig?
2019. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem Kezdem el most a nyáron, mert rengeteget dolgozom hogy legyen elég pénzem és a szabadidőmben szeretnék pihenni
2019. júl. 9. 00:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Iskola alatt is le leszel foglalva, sőt.. Kevesebb szabadidőd lesz (feltéve, ha tanulsz), de nem kötekedni akarok, ne értsd félre!
2019. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
iskola mellett eltudnek menni siman, viszont most nyaron annyi tenyleges szabadidom lesz, hogy Post Malone koncertre eljussak egy napra utana szinten egy nyugis pihenes es egeszen iskolakezdesig dolgozni fogok, es valoszinuleg utana is
2019. júl. 10. 19:21
 8/8 A kérdező kommentje:
De iskolaidoben mar magamat fogom elonybe helyezni nem pedig a penzt, szoval lesz idom mindenre!
2019. júl. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!