Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek leadhatok karácson...

Szerintetek leadhatok karácsonyig 15 kilót?

Figyelt kérdés

Magasságom 176 cm, testsúlyom jelenleg sajnos 88 kg, életkorom 25 év, nemem férfi.


Szerintetek megvalósítható-e, hogy karácsonyig (kb. öt és fél hónap van addig hátra) bármiféle egészségügyi kockázat nélkül leadjak 15 kilót?



2019. júl. 9. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
El nem tudom képzelni, miért akarsz fogyni. Hát minden férfi megbolondult? Ki a fenének kell egy vasággyal 35 kilós, csoffadt fűszál, ami lenni akarsz? Vagy te is meleg vagy?
2019. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Egy jó kis munkatáborban lefogyhatnál szeptemberre is... Ez csak hozzáállás kérdése. Attól, hogy valaki nyögve-nyelve elszánja magát, hogy 17:30-tól 17:50-ig fogyókúrázik, abból nem lesz változás. Egész napos életmódváltással viszont hamarabb is le lehet ennyit észrevétlen adni.
2019. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Simán heti 1-0.5 kg fogyás normálisnak számít úgyhogy hajrá, sok sikert!
2019. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A cél tervek nélkül álom:). Sokan határozzák ezt el (jómagam is legalább 10x kezdtem neki míg rájöttem hogy kell). Szóval fontosabb, hogy mit tervezel csinálni. Ha elkezded úgy érdemes, hogy már nem is akarsz visszahízni. Azaz életmódváltás kell, fenntartható súlyleadás.
2019. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt.
2019. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!