Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges 20...

Szerintetek lehetséges 20 kg-t leadni szeptemberig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 80 kg vagyok és kb. 166 centi. Most a normális testsúly az 56 kg lenne, de megelégednék a 60 kilóval is. Szerintetek a nyáron le tudok adni 20 kilót? Hogyan, milyen módszerekkel érhetném ezt el? Tudtok segíteni? Annyi még, hogy nehéz csontozatú vagyok, és eleve túlsúllyal születtem, 5,36 kg voltam...


Előre is köszi!😊



2019. júl. 10. 00:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy lánny vagyok
2019. júl. 10. 00:31
 2/12 A kérdező kommentje:
Lány*
2019. júl. 10. 00:31
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hogy az istenbe képzeled, hogy 8 hét alatt le lehet fogyni 20 kilót, vagyis heti 2,5 kilót? Nem, nem lehetséges! Sem szerintünk, sem a dietetikusok és orvosok szerint. Ha nyáron leadsz 8 kilót, az már nagyon szép eredmény lesz, meg is fogod érezni. Aztán ősszel folytatod.
2019. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mihago válasza:
71%

Már hol, a vastelepen? Simán. Pár darab hulladék vasúti sínt szedj össze, az még több is lesz.


Húsz kilót lefogyni? Végül is nem lehetetlen, például rákbetegeknek sikerülni szokott, csak nem örülnek neki.


Komolyabbra fordítva, ha fogyni szeretnél, természetesen le lehet adni azt a húszast, csak nem ennyi idő alatt. Étkezz helyesen, gyúrj. Nem, nem felüléseket, az nem sokat ér önmagában. Nem kell futkosni sem, mint a fing a gatyában, és nem kell méregdrága konditerem vagy felszerelés sem. Erősítő edzést csinálj, amihez nem kell semmilyen eszköz, csak a szobád nyugalma, meg utána egy zuhany. Napi félóra bohóckodással simán leadsz húsz kilót, ha nem is őszig, de karácsonyig.


Nekem ez nagyon sokat segített, ajánlom neked is:

https://www.youtube.com/watch?v=jTYxEwlEukM


Ez egy tízperces gyakorlat, amit háromszor ismételhetsz. Nem fog menni elsőre, talán ha két kört kiizzadsz, azt is olyan szerencsétlenkedve, hogy rossz nézni. Aztán egy hét után már kicsit jobban megy. Egyszer csak megy a három ismétlés. És így tovább... Egy hónap után döbbenetes változásokat fogsz észlelni magadon.


Közben, mint mondtam, a diétádra nagyon figyelj, és ne engedd, hogy a szüleid beterrorizáljanak, hogy márpedig meg kell enned, amit főznek. Már ha ilyenek. Magas energiatartalmú ételeket ne egyél, annál több párolt vagy nyers zöldséget, sajtot, alacsony zsírtartalmú túrót. A kenyeret felejtsd el, csak fogyókúrás készítményeket egyél. Hetente egyszer egy nap viszont azt ehetsz, amit akarsz, az a "bűnözőnap". Célszerűen szombatot érdemes kitűzni. Kávéba, teába ne tegyél cukrot, üdítőket felejtsd el, a gyümölcsleveket is, mert azok is ugyanolyan cukrosak.

2019. júl. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
NEM. De 2020 szeptemberig igen.
2019. júl. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, talán ha amputáltatod néhány végtagodat.

Nem akarlak elkeseríteni, de a vastagabb csontozat kb. 1-2 kg-ot jelent pluszban a többi emberéhez képest.

Állj neki sok fehér húst, zsírszegény tejterméket, tojást, zöldségeket enni, töröld az étrendedből a cukrot, a finomított szénhidrátokat, és mozogj. Így talán 6 -7 kg lemegy rólad szeptemberig.

Ne keseregj, hogy "csak" ennyit tudsz fogyni addig, hiszen akkor is szeptemberben már 73 kg lehetsz, nem 80.

2019. júl. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Inkább menj el a háziorvoshoz, mert gyanús, hogy emelkedett a vércukrod.
2019. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 10. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Na hogy haladsz? Mennyit sikerült fogyni ez idő alatt?
2019. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Picit
2019. júl. 30. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!