Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

A kerékpározás vagy a séta fogyaszt jobban illetve az izomstimulátorok segíthetnek-e a fogyásban?

Sajnos a futás, kocogás kizárt dolog egészségügyi okok miatt. De le szeretnék adni legalább 40 kilót ( 112 vagyok és 174 cm magas ) Próbálok kevesebb szénhidrátos kalóriás ételeket fogyasztani ezek mellett. Pl a kenyeret zsömlét és egyéb pékárukat teljesen kiiktattam az étrendemből, és a cukros dolgokat is napról napra szorítom vissza.

Illetve van ilyen zselés tappancsos izomstimulátorom amit eredetileg a masszirozás kiváltására vettem. Ez ha bekapcsolom akkor huzogatja az izmaim. De ha olyan helyre tenném fel ahol vastagabb zsírréteg van, ott segítene-e a fogyásban?

Keress kérdéseket hasonló témában: fogyás

júl. 10. 14:26  Privát üzenet  

A válaszok
Én a helyedben sétát és a kerekpárt felváltva végeznem, hogy ne legyen unalmas mindig ugyan az. Izomstimulátor meg tényleg csak a maszirozasra jo, fogyni nem lehet vele, hiaba osszehuzza az izmokat a zsír ugyanugy ott marad

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 10. 16:07 Privát üzenet

Csináld mindkettőt. A kerékpározás szórakoztatóbb, a séta meg tök sokat segít az inzulinérzékenység helyreállításában, amire a te esetedben valószínűleg nagy szükség van. Így nem csak az elhasznált kalóriákon keresztül, hanem még pluszban is segít a fogyásban.

Az izomstimulátorról fogalmam sincs. Helyi fogyás nincs, tök mindegy, hova rakod. Nem az ott levő izmok használják fel a helyben levő zsírraktárat, ez egy központilag szabályozott folyamat a testben.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 11. 16:24 Privát üzenet
A kerékpár térdkímélőbb, és intenzívebb is mint a séta (persze ha jól csinálod). A sétából 1 órát kéne csinálni hogy érjen valamit, és azon kívűl hogy nagyon monoton, az is terheli a térded (persze nem annyira mint a futás, de akkor is).

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 12. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 1500 kalóriát viszek be egy nap, de ugyanennyit vagy közel ennyit el is égetek, az milyen fogyást eredményez?
Kerékpározás fogyaszt combról?
Napi kettő óra biziklizés a hegyekben, megfelelő étkezés mellett menniyre fogyaszt?
Melyik fogyaszt jobban a futás a kerékpározás? Nekem azt ajánlotta egy sport orvos hogy mivel 110 kg felett vagyok ezért az izületeimnek nem tenne jót a futás.
Milyen sebességi fogyaszt jobban a kerékpározás?
A kerékpározás fogyaszt?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!