Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés
Eszter97000 nevű felhasználó kérdése:

Miért nem megy le a hasambol?

Első gyerekemet 2014ben szültem,nem voltam nagy darab kB 18kg jött fel terhesség alatt, ami utánna pár hónap alatt le is ment. 1evre rá megismerkedtem a mostani párommal pár hónap után összeköltöztünk, egy család lettünk,lett mégegy gyerekünk,viszont akkorar közel 25kg szedtem fel terhesség alatt, sokszor éreztem még terhesség előtt is hogy fel vagyok fujodva nagy volt a hasam pedig nem ettem össze vissza oda figyeltem,szülés utan nem lett jobb a helyzet a hasam megmaradt max 10kg ha lement,szülés óta eltelt 8honap és a hasam olyan mintha ismét 8honapos terhes lennék egyszerűen nem akar lemenni, dietaztam, nem eszek kenyeret sokat mozgok nagyon sok mindent kiprobaltam,szépen lement a combjaimbol az arcom is szinte össze van esve, de hatalmas hasam megmaradt.. Mi lehet ennek az oka?

júl. 10. 22:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem értem, hogy most fogytál-e kg-ban azóta vagy nem. Nyilván a hasad a szétnyílt hasizom miatt nagy, erre speciális tornagyakorlatot kellene csinálnod, a többi meg diéta, sport.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont júl. 10. 22:56 Privát üzenet
Szétnyílt a hasizmod. Keress rá a google-ban, hogy milyen gyakorlatokat érdemes végezned. Mert például a hagyományos felülések, hasprések rontanak rajta.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont júl. 10. 22:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

27éves vagyok,170cm szinte 90kg voltam mikor szülni mentem,azóta eltelt 8honap meg mindig 80kg vagyok, akármit csinálok a hasam nem megy le.!

# 3/11Időpont júl. 10. 23:07 Privát üzenet

Akkor valószinűleg hasra híztál (legtöbbet) és a hasizmod is szétnyílt.

Esetleg még lassíthatja a fogyás tempóját, ha szoptatsz. Én több, mint 1 évig szoptattam, nem is ment le kb semmi.

# 4/11Időpont júl. 10. 23:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem szoptatok, tápszeres a babám elejétől fogva..!

# 5/11Időpont júl. 10. 23:16 Privát üzenet
Szétnyílt a hasizmod..ezt még hányszor írják le h megértsd?ugyanez van nálam is,én mütéttel helyretetetem

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont júl. 11. 01:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mikor volt a mütéted? Hogyan zajlott?

# 7/11Időpont júl. 11. 06:18 Privát üzenet
jelen időben írtam,október magasságában tervezem,de addig még fogyni akarok amennyit lehet

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont júl. 11. 08:54 Privát üzenet
Bár én még nem tudom hogy fog kinézni a pocakom és hogy lesz-e még gyerekünk, a barátnőmnek szintén szétnyílt és műtétet javasoltak, de csak az utolsó gyerek születése után. Addog nincs értelne, mert nem lesz tartós az eredmény. Szóval akkor műttesd, ha nem lesz több gyerek.

# 9/11Időpont júl. 11. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem lesz több gyerek, habár 27vagyok és az első után is ezt mondtam. De most egyre inkább úgy érzem elég a 2,a nagyobbik 5eves,a kicsi 8honapos lesz.

# 10/11Időpont júl. 11. 13:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A hasambol szeretnék fogyni, de a már amúgy is kicsi fenekemből megy le. Mit tehetnék?
Nem megy le a hasamból, mit csináljak? Fussak?
Mikor megy le a hasamból?
Sok fölös van a derekamon, hogy tudom azt le adni? A hasamból sokat le adtam, de onnan semmi nem megy le. Izmos hasam van, járok kondizni egy ideje és a derekamból semmi nem ment...
Fogytam 10 kilót ebből a 10 kilóbol 3 kiló lement ment le a hasamból 5 cm utánna fogytam még 7 kilót és már nem megy le a hasamból semmi lehet máshonnan megy le? Menni fog még le a hasamból?
Nekem egy bajom van mégpedig a hasam. Mind1 mennyit ettem régen nem híztam, most se nagyon, de ha igen akkor minden zsír a hasamra megy :/ hogy tudnék lefogyni a bikiniszezonra?...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!