Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy le a hasambol?

Miért nem megy le a hasambol?

Figyelt kérdés
Első gyerekemet 2014ben szültem,nem voltam nagy darab kB 18kg jött fel terhesség alatt, ami utánna pár hónap alatt le is ment. 1evre rá megismerkedtem a mostani párommal pár hónap után összeköltöztünk, egy család lettünk,lett mégegy gyerekünk,viszont akkorar közel 25kg szedtem fel terhesség alatt, sokszor éreztem még terhesség előtt is hogy fel vagyok fujodva nagy volt a hasam pedig nem ettem össze vissza oda figyeltem,szülés utan nem lett jobb a helyzet a hasam megmaradt max 10kg ha lement,szülés óta eltelt 8honap és a hasam olyan mintha ismét 8honapos terhes lennék egyszerűen nem akar lemenni, dietaztam, nem eszek kenyeret sokat mozgok nagyon sok mindent kiprobaltam,szépen lement a combjaimbol az arcom is szinte össze van esve, de hatalmas hasam megmaradt.. Mi lehet ennek az oka?
2019. júl. 10. 22:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem értem, hogy most fogytál-e kg-ban azóta vagy nem. Nyilván a hasad a szétnyílt hasizom miatt nagy, erre speciális tornagyakorlatot kellene csinálnod, a többi meg diéta, sport.
2019. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szétnyílt a hasizmod. Keress rá a google-ban, hogy milyen gyakorlatokat érdemes végezned. Mert például a hagyományos felülések, hasprések rontanak rajta.
2019. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
27éves vagyok,170cm szinte 90kg voltam mikor szülni mentem,azóta eltelt 8honap meg mindig 80kg vagyok, akármit csinálok a hasam nem megy le.!
2019. júl. 10. 23:07
 4/14 anonim válasza:

Akkor valószinűleg hasra híztál (legtöbbet) és a hasizmod is szétnyílt.

Esetleg még lassíthatja a fogyás tempóját, ha szoptatsz. Én több, mint 1 évig szoptattam, nem is ment le kb semmi.

2019. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok, tápszeres a babám elejétől fogva..!
2019. júl. 10. 23:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Szétnyílt a hasizmod..ezt még hányszor írják le h megértsd?ugyanez van nálam is,én mütéttel helyretetetem
2019. júl. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mikor volt a mütéted? Hogyan zajlott?
2019. júl. 11. 06:18
 8/14 anonim ***** válasza:
jelen időben írtam,október magasságában tervezem,de addig még fogyni akarok amennyit lehet
2019. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Bár én még nem tudom hogy fog kinézni a pocakom és hogy lesz-e még gyerekünk, a barátnőmnek szintén szétnyílt és műtétet javasoltak, de csak az utolsó gyerek születése után. Addog nincs értelne, mert nem lesz tartós az eredmény. Szóval akkor műttesd, ha nem lesz több gyerek.
2019. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz több gyerek, habár 27vagyok és az első után is ezt mondtam. De most egyre inkább úgy érzem elég a 2,a nagyobbik 5eves,a kicsi 8honapos lesz.
2019. júl. 11. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!