Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Fogyókúra alatt változhat a vizelet színe?

Sokat pisilek mostanában ami persze azért van mert vízhajtó ételeket eszek, és persze sokat iszok. Na de megváltozott a vizeletem színe. A színét a kész Pickwick zöld teához hasonlítanám (lehet, hogy hülyének néztek, de pontosan olyan a színe mint amikor már a pohárban van készen :D ) Eddig nekem nem ilyen volt és megijedtem, hogy nehogy valami komoly bajom legyen. De a nagymamám szerint a fogyókúrám miatt van.

Szerintetek is? Volt valakinek így rajtam kívül?

20/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, fogyás, vizelet, tea, víz, betegség, , étel, ital, egészség

júl. 10. 23:41  Privát üzenet  

A válaszok
Világosabb lett? Mert az normális, ha többet pisilsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 11. 07:18 Privát üzenet

Nem értem pontosan mire gondolsz.

Világosabb akkor lehet ha sokat pisilsz, sötétebb pedig akkor ha sok vitamint szedsz. Azért a vízhajtókkal óvatosan, attól csak vizet veszítesz, nem zsírt.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 11. 08:29 Privát üzenet
Akkor vàltozna meg igazán,ha terhes lennél.A eleget iszol,szinte szintelenné válik,ha keveset,akkor sötétebbé,a vizhajtótól meg minden vitamint amit bevittèl,lessz zöldes sárga

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont júl. 11. 09:02 Privát üzenet

A vizelet színét megváltoztatja:

- koncentráció

- étellel-itallal bevitt színező anyagok

- veseproblémák

- hólyagfertőzés

Egyébként a vízhajtás egészségtelen, ha eü. okokból nincs rá szükséged.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont júl. 11. 13:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Erősen citromsárga!

# 5/5Időpont júl. 11. 22:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha iskolakezdestol otthoni gyakorlatok vegzesevel es fogyokuras etrenddel lefogyhatnek?
Szerintetek leadhatok karácsonyig 15 kilót?
Mi a véleményetek?
Az üres presszókávé (babkávé) megszakítja a böjtölési ciklust (3kcal/pohár)?
Lehet hirtelen zellerallergiám, ha eddig sosem volt, vagy más miatt püffedt fel mindenem?
Fogyókúra sikerének objektív mérése vizelet teszttel?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!