Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt változhat a...

Fogyókúra alatt változhat a vizelet színe?

Figyelt kérdés

Sokat pisilek mostanában ami persze azért van mert vízhajtó ételeket eszek, és persze sokat iszok. Na de megváltozott a vizeletem színe. A színét a kész Pickwick zöld teához hasonlítanám (lehet, hogy hülyének néztek, de pontosan olyan a színe mint amikor már a pohárban van készen :D ) Eddig nekem nem ilyen volt és megijedtem, hogy nehogy valami komoly bajom legyen. De a nagymamám szerint a fogyókúrám miatt van.

Szerintetek is? Volt valakinek így rajtam kívül?

20/L



2019. júl. 10. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Világosabb lett? Mert az normális, ha többet pisilsz.
2019. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan mire gondolsz.

Világosabb akkor lehet ha sokat pisilsz, sötétebb pedig akkor ha sok vitamint szedsz. Azért a vízhajtókkal óvatosan, attól csak vizet veszítesz, nem zsírt.

2019. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vàltozna meg igazán,ha terhes lennél.A eleget iszol,szinte szintelenné válik,ha keveset,akkor sötétebbé,a vizhajtótól meg minden vitamint amit bevittèl,lessz zöldes sárga
2019. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vizelet színét megváltoztatja:

- koncentráció

- étellel-itallal bevitt színező anyagok

- veseproblémák

- hólyagfertőzés



Egyébként a vízhajtás egészségtelen, ha eü. okokból nincs rá szükséged.

2019. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erősen citromsárga!
2019. júl. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!