Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Honnan tudom, hogy lefogytam?

Tegyük fel csak mérleget használok és nincs tükröm. (Van, csak nem jó, ha értitek :D) Egy 155cm magas 19 éves lánynak kb mennyi az a minimális súly amivel még egészséges tud maradni?

Kb ilyen alakot akarok [link]

Keress kérdéseket hasonló témában: fogyás

júl. 11. 06:53  Privát üzenet  

A válaszok

Hát a csaj, ha 155 centihez vetítjük, olyan 48-50 kiló lehet mert van rajta izom. Ha nem lenne, olyan 44-46 kiló körül lehetne.

Hányszor edzel egy héten? Ugye az izom nehezebb mint a zsír ezért ne ijedj meg ha nagyobb a szám a mérlegen, de centikben vékonyabb és feszesebb vagy.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont júl. 11. 06:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok feszes. Egy héten háromszor fogok edzeni, kétszer aerobikozni. (Most az elején vagyok ezért négszer edzem)

# 2/8Időpont júl. 11. 07:02 Privát üzenet
Milyen 44-46 kg??????Úgy nézne ki mint egy fogpiszkáló,főleg ha erős csontozatú.1 hetet nem bírna ki a szervezete az edzés alatt...Emberek,mi van veletek???Ki akartok nyírni mindenkit??

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont júl. 11. 07:55 Privát üzenet
A BMI-t figyelembe véve 44,4 kg a 155 cm-hez ajánlott minimális testsúly (a maximális 59,8 kg). De ha van rajtad izom, akkor ne az alsó határt célozd meg.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont júl. 11. 08:44 Privát üzenet
Amúgy írtad, hogy majd 3szor fogsz, de mivel az elején vagy ezért 4szer nyomod. Ezt pont fordítva kéne sztem. Először kevesebb, hogy a tested hozzászokjon, és szépen emelheted utána az intenzitást.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont júl. 11. 09:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nálam sajnos nem működik úgy, ahogy te mondod, mert ha egyszer erős intenzitáson megedzettem az izmaimat, akkor nem tudok pihenés nélkül másnap is teljes erőbedobással edzeni. Ezért most, mikor csak átmozgatom az izmaimat tudom csinálni akár minden nap.

# 6/8Időpont júl. 11. 09:44 Privát üzenet
Ez egyértelmű, hogy ha egyszer keményen kihajtod magad akkor az izmoknak regenerálódni kell :D. Ezért szokták felbontani az edzéseket izomcsoportokra. Mondjuk a csajokat nem nagyon látom máshol mint a lépcsőzőgépen meg a ptárogatóban (rendes nevét nem tudom valaki megmodnhatná ). Egy kettő van aki nyomja ésszel, látszik is rajtuk. Amugy meg guggolj guggolj és guggolj és akkor jobban fogsz kinézni mint az a vörös csaj a képen (nekem nem jön be)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont júl. 11. 12:16 Privát üzenet
55-58 teljesen jó. A csaj a képen anorexiás:)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont júl. 12. 12:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lefogytam és elment a kedvem az edzéstől. Hogyan tovább?
Miért vagyok betegesebb, mióta lefogytam? Más is járt így?
Mennyit kellene fogynom még? 164/57 Nyáron végén 65.5ről lefogytam 55.4re.600-800kcal étrenddel mennyit tudnék fogyni?
Mit csináljak ha lefogytam? Hogy kezdjek bele?
Van harom hájhurka a hasamon miutan lefogytam, az plusz bör vagy köverseg?
Lefogytam 22 kilót de nem látszik, mit tehetek?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!