Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy lefogytam?

Honnan tudom, hogy lefogytam?

Figyelt kérdés

Tegyük fel csak mérleget használok és nincs tükröm. (Van, csak nem jó, ha értitek :D) Egy 155cm magas 19 éves lánynak kb mennyi az a minimális súly amivel még egészséges tud maradni?

Kb ilyen alakot akarok [link]



2019. júl. 11. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát a csaj, ha 155 centihez vetítjük, olyan 48-50 kiló lehet mert van rajta izom. Ha nem lenne, olyan 44-46 kiló körül lehetne.


Hányszor edzel egy héten? Ugye az izom nehezebb mint a zsír ezért ne ijedj meg ha nagyobb a szám a mérlegen, de centikben vékonyabb és feszesebb vagy.

2019. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feszes. Egy héten háromszor fogok edzeni, kétszer aerobikozni. (Most az elején vagyok ezért négszer edzem)
2019. júl. 11. 07:02
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Milyen 44-46 kg??????Úgy nézne ki mint egy fogpiszkáló,főleg ha erős csontozatú.1 hetet nem bírna ki a szervezete az edzés alatt...Emberek,mi van veletek???Ki akartok nyírni mindenkit??
2019. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A BMI-t figyelembe véve 44,4 kg a 155 cm-hez ajánlott minimális testsúly (a maximális 59,8 kg). De ha van rajtad izom, akkor ne az alsó határt célozd meg.
2019. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy írtad, hogy majd 3szor fogsz, de mivel az elején vagy ezért 4szer nyomod. Ezt pont fordítva kéne sztem. Először kevesebb, hogy a tested hozzászokjon, és szépen emelheted utána az intenzitást.
2019. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos nem működik úgy, ahogy te mondod, mert ha egyszer erős intenzitáson megedzettem az izmaimat, akkor nem tudok pihenés nélkül másnap is teljes erőbedobással edzeni. Ezért most, mikor csak átmozgatom az izmaimat tudom csinálni akár minden nap.
2019. júl. 11. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű, hogy ha egyszer keményen kihajtod magad akkor az izmoknak regenerálódni kell :D. Ezért szokták felbontani az edzéseket izomcsoportokra. Mondjuk a csajokat nem nagyon látom máshol mint a lépcsőzőgépen meg a ptárogatóban (rendes nevét nem tudom valaki megmodnhatná ). Egy kettő van aki nyomja ésszel, látszik is rajtuk. Amugy meg guggolj guggolj és guggolj és akkor jobban fogsz kinézni mint az a vörös csaj a képen (nekem nem jön be)
2019. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55-58 teljesen jó. A csaj a képen anorexiás:)
2019. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!