Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Izom növeléshez diéta ötletek? Mit főzzek?

Főként halat, tojást, zöldséget gyümölcsöt eszek.

Csirkét és marhát nem szeretem, disznót kacsát meg ugye nem kéne...

Recept ötletek?

Heti 3x 1 órát edzek, emellé aktív életmód.

171 cm vagyok, 90 kilóval kezdtem, most tartok 85 körül, de 70-75 a cél.

Keress kérdéseket hasonló témákban: izomnövelés, fogyás, fehérje, táplálkozás, edzés

júl. 11. 15:24  Privát üzenet  

A válaszok
Én 175/92 kg voltam ja persze 40 es alap kar mérettel.Semmi más nem kellett csak egy epekő sok görcsel és ledobtam 20 kg izmot.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 11. 16:43 Privát üzenet

Írd be Youtube keresőbe hogy "cheap healthy meals", és rendeteg jó ötletet fog kidobni.

A tojást én 5 féle képpen szoktam elkészíteni: rántotta (sonkával es magában), tükörtojás, főttojás és bundás kenyér. Mindig más zöldséget eszem hozzá, és a tojásos ételek a napi 5 étkezésemből kettőt tesz ki, sport mellett tökéletesen fogyok.

Halat millió féle salátával, fagyasztva kapható zöldségkeverékkel, különböző más köretekkel el lehet keszíteni.

Az is egy etkezés ha banánhoz megiszol egy kefirt, vagy ha 2 zöldalmához megeszel egy natúr joghurtot.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 12. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És hány kalóriát kéne bevinnem?

# 3/3Időpont júl. 12. 23:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges a kefir diéta?
Ez szerintetek jó vagy rossz ( diéta)? 16/L
Tényleg mindegy, mit eszek, ha tartom a kalóriadeficitet?
Bolero/borneo italport lehet inni dieta alatt viz mellett?
Szerintetek lehetséges 20 kg-t leadni szeptemberig?
Izom tömeg növeléshez kellene étrend?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!