Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izom növeléshez diéta ötletek?...

Izom növeléshez diéta ötletek? Mit főzzek?

Figyelt kérdés

Főként halat, tojást, zöldséget gyümölcsöt eszek.


Csirkét és marhát nem szeretem, disznót kacsát meg ugye nem kéne...


Recept ötletek?


Heti 3x 1 órát edzek, emellé aktív életmód.

171 cm vagyok, 90 kilóval kezdtem, most tartok 85 körül, de 70-75 a cél.



2019. júl. 11. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Én 175/92 kg voltam ja persze 40 es alap kar mérettel.Semmi más nem kellett csak egy epekő sok görcsel és ledobtam 20 kg izmot.
2019. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Írd be Youtube keresőbe hogy "cheap healthy meals", és rendeteg jó ötletet fog kidobni.

A tojást én 5 féle képpen szoktam elkészíteni: rántotta (sonkával es magában), tükörtojás, főttojás és bundás kenyér. Mindig más zöldséget eszem hozzá, és a tojásos ételek a napi 5 étkezésemből kettőt tesz ki, sport mellett tökéletesen fogyok.

Halat millió féle salátával, fagyasztva kapható zöldségkeverékkel, különböző más köretekkel el lehet keszíteni.

Az is egy etkezés ha banánhoz megiszol egy kefirt, vagy ha 2 zöldalmához megeszel egy natúr joghurtot.

2019. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És hány kalóriát kéne bevinnem?
2019. júl. 12. 23:08
 4/4 anonim ***** válasza:
2000nél ne vigyél kevesebbet, ha izmosodni is akarsz valamennyit. Inkább aerobozz pluszba. Egyébként a bundáskenyeret hogy csinálod, hogy diétás legyen?
2019. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!