Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tesztek az éhség okozta...

Mit tesztek az éhség okozta remegés, gyengeség érzés ellen?

Figyelt kérdés

Ha nem eszek pár óránként, akkor elkezdek remegni, gyengének érzem magam, nem tudok koncentrálni. Így hiába próbálom megállni, csipegetnem kell.

Mit egyek az irodába ilyen esetekben, ha 8,5-9 orakat egy helyben kell ülnöm?


2019. júl. 11. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyél gyakrabban kisebb adagokat, de olyan összetételben, ami belefer a napi kalóriakeretedbe.

De az is lehet, hogy a kajád összetétele rossz, és amiatt fordul elö ilyen.


Ettöl függetlenül ez nem normális dolog, ha irodai munka mellett pár óra nem-evés után elkezdesz remegni. Ezt mindenképpen érdemes orvossal kivizsgáltatni, mert lehet akár diabetes jele is.

2019. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most kezdted és a vércukrod még liftezik. Erre az esetre csokit kell a zsebben tartani és bedobni egy kis darabot. El fog múlni.
2019. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem most kezdtem, sajnos mindig is ilyen volt!

Voltam vizsgálaton egyszer, glükózoson, ott nem jött ki rossz eredmény.


Sajnos nekem nem szabad sokat enni, mert 156 cm/54 kg vagyok, pedig tényleg fele annyit sem eszem az adagokbol mint mások, csak ugye a magasságom..


Ezért kérdezem mit tudnék szerintetek pár óránként csipegetni, ami nem hizlal?

2019. júl. 11. 20:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Amiben kevés a kalória, és viszonylag jól laktat, az a zöldségek: uborka minden mennyiségben, retek, sörretek, répa, paprika, ilyesmik. Ezeket kvázi korlátlanul eheted, nassolásra tökéletes.
2019. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben valóban kalóriamentes nasizás vagy kevés cukorbevitel segíthet. Valszeg éhezel. Próbáltad már cukorral? Nem segít?
2019. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként miből áll az étrended, mit és mennyit eszel?
2019. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínű gyorsan felszivodó dolgplat eszel, iktass bele lassan felszivodokat is pl reggelire ha szendvicset eszel azt teljes kiörlèsű kenyèrel/zsömlèvel tedd. Vagy egyèl olyan müzlit ami teljes kiörlèsű ès sok a rost benne.
2019. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem eszek keveset!

Reggelire altalaban zabkása, ebédre egy adag diétás/paleo/normál étel, vacsorára virsli vagy teljes kiőrlésű/ rost kenyérből szendvics/pirítós. Kiegészítő étkezésként uzsonnára egy kis zabkeksz, müzliszelet, leves vagy bármi amit találok :D ezt az utóbbi kiegészítő étkezésként nem tudom mit egyek! Reggeli és ebéd között nem telik el csak kb 4 óra de ebéd és vacsora között muszáj beiktatni valamit.

2019. júl. 12. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp érdemes betartani, hogy étkezések közt 2,5-3 óra szünet. De tényleg az, ekkor nem eszel semmit!!


A kajádat mondjuk jónak. Én szoktam vinni még tízórainak és uzsonnának gyümölcsöt és magvakat. Banánt nagyon szeretem pl. Tehát napi 4-5-szöri étkezés jó ha megvan!

Hogy mit lehet még ilyenkor enni, azt netes cikkekben megtalálod, ügyes vagy hozzá! 🙂


Tehát valahogy... 7.10 reggeli, 10.00 tízórai, 13.00 ebéd 15.30 uzsi (17-ig dolgozom). És akkor még vacsizom otthon.

Vagy ha brutálabb mennyiséget reggelizem, akkor a tízórai kimarad, ebéd picit előrébb csusszan.

2019. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!