Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100kg fölött azt a diétát...

100kg fölött azt a diétát alkalmazni amit Dr. Nowzaradan ajánl az élet 250kg fölött című műsorban?

Figyelt kérdés
Ugye 1200kcalos diétára fogja őket magas fehérje és alacsony ch. Na én majdnem 120kiló vagyok ha az 1200kcalos étrendet követném az jó lenne?
2019. júl. 11. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha az 1200 kcalos diétát követed, akkor rettentö gyorsan kórházban kötsz ki. Ekkora súlynál még a duplája is sokszor kevés.

Ilyen kevés kalóriával legfeljebb kórházban, nagyon szigorú és állandó orvosi felügyelet mellett lehetne fogyni, de ilyet egyetlen felelöségteljes rovos vagy dietikus sem acsinál, mert ez igen komoly egészségkárosodást okozhat.

2019. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
En 1500ra emlekszem es szerintem ez jo dolog.En ezeket az embereket keotelen vagyok sajnalni barmilyen tortenetuk legyen.Ez nem ok arra hogy meghizzanak ennyire,es a csaladtagjaik barataik eletet bizonyos mertekben ezzel megkeseritik sot,gyulolom azokat akik probalnak kibujni,hazudni,mentsegeket talalni.120 kilo vagy.Ez meg nem olyan veszelyes de ez utan kerlek ne hizz tobbet.Nem mert nem lehetsz szep hanem az egeszseged miatt.Ha van kedved irj privatban,en is gyakran nezem ezt a musort szivesen meghallgatlak.Csak szolj milyen temaban irtal :* kitartas,jo lesz minden :*
2019. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
56%
Én is szoktam nézni ezt a műsort, de mindig ezen gondolkozok, hogy az rettentően kevés, sehol nem ajánlanak annyit :( számold ki, hogy mennyire van szükséged! Nekem pl 1400 kellene, 200 kalória különbség nem vészes, ha 1200al fogyni fogsz, akkor 1400al is (már ha neked is annyi kell).
2019. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Az a diéta inkább az elhatározás lemérésére szolgál; ill. a szereplők szervezete kínlódik, így a gyors fogyás kívánatos náluk az életben maradáshoz.
2019. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Először is orvosi vizsgálat, aztán dietetikus. el fogja mondani mit hogyan kell csinálnod. A tévében látott eljárások (általában minden tévéműsorra igaz és ki is szokták írni) nemkövetendőek automatikusan. Ha 1200-ra áttérnél hirtelen, akkor az első hónapban komoly problémáid lennének szerintem. Aztán meg nem csinálnád tovább.
2019. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyrészt ők 2x annyit nyomnak mint te, tehát teljesen más diéta kell nekik, mert nem ugyanaz a kategória vagytok.

Másrészt ők általában mozgásképtelenek, vagy legjobb esetben is csak a wc-ig és a konyháig sétálnak.

Harmadrészt aki ennyit mozog annak nagyon gyenge izomzata van. Köztudott, hogy az izomnak már csak a puszta megléte is használ kalóriát.

Ezeknek fényében: nekik elég 1200 kalória, de te inkább menj dietetikushoz...

2019. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Az elég durva , nem tudom hogy bírjàk a betegei. Szeretem a műsort amúgy. Én 1000 kalóriàst csinàltam még régebben. Fél év alatt keserves nyamvadt 7 kg ment le, pedig akkor 150kgról indultam, àllandóan éhes voltam, szenvedtem. Aztân nem bírtam tovàbb és jóval több jött vissza miutàn feladtam.

Azt csinàlsz amit szeretnél, de én nem ajànlom a durva kalóriamegvonàst ch megvonàssal kombinàlva plàne. Szimpla éhezés. Én még 1400-1500 kalóriàt is kevésnek éreztem, azzal is próbàlkoztam egy darabig.

Én most kevés szénhidràt sok fehérje sok zsír kombót csinàlok, így a kalória is sok de azzal nem törődöm. Ez az életmód nekem jobban bevàlt önkínzàs helyett. Kevesebb idő alatt többet fogytam mint a kalóriamegvonàssal és sokkal jobban is érzem magam, ez se utolsó szempont. Úgyhogy ezt az étrendet vàlasztottam életmódként véglegesen. A plusz súly meg lemegy ahogy lemegy, nem érdekel mennyi idő lesz.

2019. júl. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon durva az a sorozat. Az egyik reszben azt mondtak, hogy 1200 kaloria helyet 30 000! kaloriat vitt be egy nap. Nagyon durva, hogy mekkora fuggosegge notte ki magat ez.
2019. júl. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!