Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ittam alkoholt annyi a szalkasitasnak?

1 honap utan kougrottam ittam ma, nem annyira sokat, meg kfcztunk egyet. Azert havi 1x belefer nem? Komolyabb baj lesz szalkasitasnal?

júl. 12. 02:11  Privát üzenet  

A válaszok

Ne csak gyúrni járj le, hanem olvass néha könyveket. Agyra is kell dolgozni ám!

Havi egyszer, egy napon alkohokizálsz, nem jelenti, hogy a napi rendszeres test edzés hatástalanná válik.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 06:28 Privát üzenet
Természetesen semmi probléma vele, de sokkal jobb lenne, ha a fogyás nem fogyás lenne, hanem életmódváltás. Amit te csinálsz az az, hogy alig várod, hogy elérd a kívánt testsúlyt, hogy visszatérhess a régi életedre. Ennyit látok ebből. Akkor leszel majd ebben eredményes, ha már nem akarsz inni meg kfcézni, illetve ezt nem lazításnak gondolod.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 12:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Eletmodot valtottam es egyaltalan nem fogyokurakon vagyok. En elvezem, csak komoly celjaim vannak es nemtudtam egy egy ilyen dolog bekavarhat e jobban.

# 3/4Időpont júl. 12. 16:28 Privát üzenet
Amíg nincs belőle rendszer, addig belefér, igen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 23:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Super fat burner szedése mellett lehet alkoholt inni?
Ha elhagyom az alkoholt fogyhatok?
Ti hogy motiváljátok magatokat, hogy lemondjatok dolgokról? Diétába kezdtem, nekem az alkohol a gyenge pontom (meg az édességek). az édességet még kihelyettesítem édesítőszerrel, de az alkoholt?
Ha valaki hosszú távon iszik alkoholt, az okozhat hízást, vagy ha mozog az ember (mozgós jellegű munkát végez, fizikai munka) akkor nem? Fokozhatja a stresszt?
Aki anorexiás / bulimiás, és szoktak lenni falásrohamai: nektek szokott fájni a jobb oldali bordátok? Alkoholt isztok?
Mennyiszer isztok alkoholt? Hátráltatja a fogyást? A máj glikogénraktárai feltelítődhetnek?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!