Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy teljesen kiiktassam a gabonákat?

Figyelt kérdés
Ezalatt a teljes kiörlésűt is. Akadályoznak valamiért, de imádom őket, de egy szelet szénhidrátcsökkentett kenyértől is stagnálok. A fogyás fontosabb.
2019. júl. 12. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyél mást helyette pl ketos “kenyeret”
2019. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
1 szelet kenyértől stagnálsz . hagyjuk már
2019. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Kötve hiszem, hogy ez lenne a probléma..
2019. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Jártál már nőgyógyásznál és endokrinológusnál?

-Szedsz vitamint(ebbe a B vitamin is beletartozik)?

-Mennyit mozogsz?

-Mennyit és milyen ételeket fogyasztasz?

-Mennyit iszol és mit?

-Van-e pajzsmirigybetegséged?Rendben van a T3,T4?

-Mennyire vagy kitartó?

2019. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
83%
Miért kéne kiiktatni? Nagyon egédzségesrk csak ne a fehéret edd és mértékkel. Hs nem vagy glutén vagy lisut érzékeny marhaság elhagyni. Nem is fogysz jobvan mert hiányozni fog és a sóvárgás miatt többet fogsz enni másból. A cukrot hagyd el ne a kenyeret
2019. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem vagy bizonyítottan glutén érzékeny akkor csak simán hülye vagy. A legjobb sportolók ia esznek egeszségesebb fajta kenyeret. Teli van vitaminnal mégis minek karod kiiktatni? Nagyon nagy bajok vannak a fejedben és ha nem olvasol kicsit jobban utána a dolgoknak komoly egészségügyi gondolat fogsz magadnak okozni....meg is fogod érdemelni.
2019. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na szögezzük le. Vannak hormonproblémáim és régebben kenyér mellett is fogytam (teljes kiörlésű). Azonban pár hónapig nem ettem, akkor táplálkozási zavarokkal küzdöttem. Na utána újra beiktattam, mellette sok gyümölcs, zöldség, tojás, sovány hús. Nagyon egészségesen eszem, de a szervezetem az a pár hónap borzasztóan leterhelte. Azóta nagyon könnyen hízok. Hetente alkalommal 3-5 alkalommal járok futni. Ha nem eszem kenyeret, akkor fogyok, ha viszont akár egy szeletet is megeszek, nagyon telítve érzem magam és egy időre nagyon puffadt is leszek, néha fáj is a hasam, a fogyásom pedig igenis stagnál. Szóval igen, már mondhatjuk, hogy tönkrementem részben.
2019. júl. 13. 07:28
 8/14 anonim válasza:
78%
Akkor ki kéne vizsgáltatni nincs e glutén érzékenységed. De az is lehet, hogy csak bebeszéled magadnak az egészet. Nekem pl anyám valamiért egész gyerekkoromba azt mondogatta hogy " óvatosan a sárgabatackkal mert hasmenést meg hasfájást okozhat" annyira megmaradt, hogy elég ránéznem egy sbarackra már megfájdul a hasam. Ha fogyni akarsz hagyd ki a gyümölcsöket. Teli vannak cukorral. A teljes kiőrlésű kenyérben ehhez képest alig van. Tuti nem attól hízol.
2019. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
A gabonák a fő emberi táplálékforrások közé tartoznak. Érdemesebb azonban a búzát kerülni, helyette zabot, kölest, bulgurt stb. fogyasztani.
2019. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A sok gyümölcs a fogyáshoz nagyon nem jó, ezt kéne minimalizálni inkább..
2019. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!