Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásító diéta?

Szálkásító diéta?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 16 éves lány vagyok, akinek fogalma sincs arról, hogy ilyenkor mi lenne a teendő ebben a szituációban. Nyilván, nem annyira durva a helyzet, mint ahogy leírom. A lényeg az, hogy szeretném a zsírt lefaragni magamról, és ahogy olvastam, és tudomásomban áll, azt speckóbb diétákkal lehet megvalósítani, és így leltem rá a címben látható diétára. 172 centiméter vagyok, vastag csontozatú lány, 75 kg. Tavaly nyáron 85 voltam, de azalatt a kevés idő alatt az éjjeli bagoly életmódom miatt egyszerűen lefogytam, és azóta tartom a súlyom. Februártól áprilisig folyamatosan edzettem, de végül abbahagytam, és tervezek augusztustól, vagy holnaptól elkezdeni megint, mert az önbizalmam a béka segge alatt szambázva éli fénykorát. Szóval valakinek valami tipp? Úgy 5-7 kilót szeretnék fogyni:)

2019. júl. 14. 05:04
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy valaki tudna mondani egy olyan diétát, ahol nem halok éhen?
2019. júl. 14. 05:09
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ne egyél sok zsírt, mert a szabad zsírból könnyebben lesz kötött zsír, kisebb energiaraforditassal, mint a szénhidrátból. Zsír terén csak az omega 3ra kell figyelni, egyél meg 20 g darált lenmagot naponta, vagy diót, chia magot. Ennek megfelelelően a legjobb lenne ha olajmentesen étkeznél. Egyél sok zöldséget, krumplit, gombát kis kaloriasűrűségű dolgokat. És alapvetően is egyél sokat, főleg ha edzel. Semmikepp se éheztesd magad, sőt ellenkezőleg, lakj mindig jól, és egyél ha ugy
2019. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
... Úgy érzed. Fehérjére konkrétan nem kell figyelni, ha sok teljes értékű táplálékot eszel, benne lesz. Egyél rostosan. Kb ennyi.
2019. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem azt mondta a diétás nővér a min étkezés mellett, napi 1 óra gyúrás vagy futás leginkább felváltva.Kitartóan!
2019. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Ja, és igyál sok vizet, használd a fűszereket bátran, kevesebb só, vannak még ilyen anyagcsereporgeto tippek, h többszöri evés, zöld tea stb. de ezeket én nem alkalmazom konkrétan :D
2019. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!