Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valóban segít a fogyásban a...

Valóban segít a fogyásban a sok folyadék bevitel? Tiszta vízre gondolok!

Figyelt kérdés
Ha napi 3l tiszta vizet iszok, milyen külső és belső hatások fognak érni? Fogyni fogok? Olvastam arról i, hogy valakinek jobban kijöttek a pattanásai, nekem meg ez egyáltalán nem hiányozna.:D

2019. júl. 15. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Pattanasok biztosan nem jonnek elo a viztol. Annyiban segit a fogyasban, hogy ha etkezes elott iszol 1 nagy pohar vizet, hamarabb erzed a jollakottsagot. Mivel a test 70%-a viz, ezert nagyon fontos a visszapotlasa.
2019. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Azért is segít, mert ha sokat iszol a tested nem azzal lesz elfoglalva hogy egyik helyről a másikra mentse a vizet. Mert ha ez fenn áll akkor luxusnak számít neki a fogyás.
2019. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
A testünk nagy része víz. A megfelelő sejtszintű anyagcseréhez naponta 20 testsúly kilogrammonként 1 l vizet meg kell enni. Ez normál állapotba hozza a lelassult anyagcserédet, ezzel segíti a fogyást.
2019. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
20 kilónként 1 liter?????? Bizonyos súlynàl ez egyàltalàn nem kivitelezhető. Én extra nagy súlyról kezdtem életmódvàltàsba, fogyàsba, szépen haladok de képtelen lennék ennyit meginni, mert az alapjàn amit írtàl 8,5 litert kellett volna amikor elkezdtem... Nekem max 3 liter megy.
2019. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

#4: pedig ha belegondolsz, a testünk 60%-a víz. Ezek szerint 170 kg-ról indultál. Szerinted egy ekkora testhez mennyi víz kell, hogy a sejtszintű anyagcsere rendesen működjön.

Anno nekem ezt egy életmód tanácsadó javasolta. Nálam működött, mondjuk nekem csak öt litert kellett naponta meginnom. Most utána olvastam, a dietetikusok csak 10 kg-onként 4 decit írnak.

Gyanítom, az én életmód tanácsadóm számolt a sport általi vízveszteséggel is.

2019. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én eddig 30 kg-onkent 1 literrol hallottam+1 l/1 ora edzes. Nagy melegben ez viszont kevés lehet.
2019. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5. Igen, pont annyiról, 170 kg- ról indultam. Most 153 vagyok éppen. De ez a folyadék akkor is durva lenne. Azon vagyok hogy a gyomrom is összébb szűküljön, és érzek is pozitív vàltozàst hatàrozottan, a rengeteg víz viszont csak tönkretenné amit eddig elértem és kitàgulna. Egyszerűen ez rengeteg lenne.... nem làtom értelmét erőltetni. Annyit iszom amennyi jólesik. 3 liter, nyàron 3,5 a max. Kicsit meredek amit írtàl ezért meglepődtem:) nem rosszból írtam àm.
2019. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
11%
150 kg? Jezusom hogy lehet valaki én ennyire elhízva!
2019. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon könnyen hízom kisgyerek korom óta, hiàba mozogtam sokat akkoriban, híztam, felnőttként kiderült, hogy alapvetően egy anyagcserezavar az oka. Gyerekként az ember nem szabhatja meg a szüleinek, milyen kajât vegyenek, így ez csak fokozódott, ebben nőttem fel. Ez volt az alapvető probléma. Hosszú lenne leírni hànyszor próbàltam fogyókúràkat, kalóriaszàmolàst, még orvos àltal javasolt diétàt is, de nem megfelelő informàciókat kaptam, csak egy sablon ajànlâst ami rajtam nem segített. Nem mellesleg azt szoktàk ajànlani kb mindenkinek ilyen baj esetén, de sokan olyan àllapotban vannak, hogy nem tudnak vele fogyni. De minden infó nélkül ítélkezni a legkönnyebb. Azt gondolsz amit akarsz. Egy idegen senki vagy aki nem is ismersz, fingod nincs miken mentem keresztül, és mit szenvedtem pàr kg mínuszért és hogy az eddigi 17 kiló fogyàsomban mennyi meló van. Mert az úgy tűnik elkerülte a figyelmed, hogy hónapokkal ezelőtt végre talàltam egy élhető nem koplalàsra épülő étrendet a betegségemre, ràjöttem miket rontottam el koràbbi fogyàsi kísérletek soràn, és ezt összegyúrva, életmódot vàltottam, és fogytam 17 kilót eddig , nagyon jól haladok, idővel le tudok így fogyni teljesen ( de az idő múlàsàt én sem gyorsíthatom fel, hogy előrébb tartsak) most épp ez az àllapot van. de mindegy is. Akinek csak a beszólàs megy... Légy vele boldog! Gratulàlok, ha ettől jobban érzed magad:)
2019. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#7: szép munka, gratulálok, csak így tovább! Viszont ez a súlyfelesleg az a kategória, amikor már érdemes ezeket a dolgokat orvossal egyeztetni! Pl. a folyadék bevitel is ilyen. Na meg néha érdemes májfunkciót nézetni.
2019. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!