Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen megoldást tudtok arra,...

Milyen megoldást tudtok arra, hogy fogyjak és mellette feszesedjek is?

Figyelt kérdés
Nyár elején elkezdtem kicsit vissza venni az evésemet, ez abból áll, hogy csak reggeliztem és ebédeltem. Nasizni nem is nasiztam és nem ettem semmi édességet. Kicsit edzettem is itthon de munka mellett elég nehéz volt. 63 kg voltam, most pedig 60-61 között ugrálok. De szeretném ütni az 58 kg. 173 cm vagyok, és a hasamon észre vettem laposodik. Nem is voltam vagy vagyok az a felesleggel teli , vagy hát értitek, de a combom meg a fenekem nagyon nem tetszik. Nem szeretném hogy lógjon. Valaki valamilyen megoldás esetleg tipp? 17/L

#szexi #fogyás #fenék #feszesedés #homokóratestem van
2019. júl. 16. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
H.i.i.t. edzés. 25-30 perces nagyon intenzív zsírégető, közben nem épül le izom ami feszesít.
2019. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sulyzos edzés
2019. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vívás
2019. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!