Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na valahol itt kezdődik a jó...

Na valahol itt kezdődik a jó reggeli mi?

Figyelt kérdés

itt egy pelda egy vmire valo szalkasito reggelirol. Joetvagyat koszonom.


[link]


Tk kenyér 2x

3 szelet sonka

2 light sajt

2dl kokusztej

Zabkása

Zöld tea

Multi votamin, kalcium magnezium

1l víz

1 adag fehérje



54g szenhidrat

61g feherje

14g zsír

12g rost


Az actimel semmit sem ér, csak el kell fogynia, meg én megtehetem iszom. Szal ilyen egy szelet kenyereket nem akarok itt olvasni reggelire vagy elhízottak maradtok.



2019. júl. 19. 10:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Aki hánytassa magát és koplal, pont nem szálkásítani akar, hanem fogyni. Te egészen másról pampogsz és okoskodsz, mert ez 2 különfogalom! Pl. én fogyni szeretnék és nekem az 54 g CH baromi sok reggelire, miközben 60g-on vagyok/nap...! Na, szerinted aki hánytassa magát, az mennyit is ért ehhez? Kicsit embernek kell lenni, próbálni megérteni a másikat és nem flegmáskodni!

Jó étvágyat, váljék egészségedre!

2019. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok: sorry, de változtattál a kiíráson? mert én először olyat olvastam, hogy te a koplalókra és hánytatókra fókuszálsz, most pedig nem látom...(???) Vagy már összekombináltam 2 kérdést.


De amúgy ha így van, hogy bekombináltam egy másik kérdéssel, akkor sorry viszont még mindig érvényes amit írtam. Nem mindegy, hog valaki fogy és nem mindegy h valaki szálkásít!

2019. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
60gch/nappal te nagyon értesz hozzá az a lényeg!
2019. júl. 19. 10:26
 4/23 anonim ***** válasza:
Nézz picit utána, ha FOGYÁSRÓL van szó ;)
2019. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a kettő :) a cél mindkettőnél a zsírból való fogyás az izomzat megtartásával vagy éppen közbeni növelésével. Attól mert te most fogytál pát kilót izomból ilyen 60g chkkal nem kell magy dobra verni.
2019. júl. 19. 10:37
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Oszt zőccség nem terem? Nem rossz, de nem ártana ha 2-3 marék leveles sötétzöld pl sóska, spenót kerülne még arra a szendóra.


Vagy a kókusztejből meg a proteinből csinálj valami növényesebb smoothiet. Fagyasztott eper, málna, barack, menta, banán, meg ilyenek?


A light sajt szép gondolat de lehet több benne a szutyok mint a jóság. Ha ilyen túlcsomagolt lapka sajt, azt felentsd el, azokat régi rohadó sajtokból főzik és utánna tisztítják. 😝

2019. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem fogok veled osztazni, mert nem éri meg az izomagyad szintjére lesüllyednem :D Nekem nem ez az életem hatalmas problémája ;) Menj dolgozni valamit, hátha lehiggadsz, mert látom téged nagyon érzékenyen érint ez a téma :D

Nyilván ostoba az edzőm, aki hivatalos edző (nem 1-2 napos tanfolyammal, még mielőtt jössz ezzel a bamba szöveggel), több nemzetközi versenyen elért helyezésekkel ;)

Szerencsére minden tökéletes az ellenőrzések során, nő az izomzatom és csökken a testzsírom ;)

2019. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

6. A kókusztej, protein mellett hol adná ki? Ahhh, ő ért hozzá. Hadd rá.

Egyébként kérdező: Multivitamin és nem Multi vitamin SZAL tanúúúd meg!

"Szal ilyen egy szelet kenyereket nem akarok itt olvasni reggelire vagy elhízottak maradtok." ---> Hú, de félek :D

2019. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, mintha kórházban lennél. Kenyér, szalámi, gyógyszerek. Nagyon guszta. 😁
2019. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én sose voltam elhízott. Lehet, hogy neked is magaddal kéne foglalkoznod, nem itt vetíteni. Meg mire vetítesz? Ha legalább egy szépen, gusztán megterített asztalt látnék. De ez a műanyag tálcára rádobált szendvics 🤪
2019. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!