Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az etel mennyiseg soknak...

Ez az etel mennyiseg soknak szamit, attol hizhatok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem hizni ami eddig nem volt jellemzo.

29 eves vagyok..

Oktober ota szedek fogamzasgatlot..

Erre is gondoltam,lehet ez befolyasolja,de ugye azt regebb ota szedem es most vettem eszre jobban a plusz kilokat.

Emiatt allandoan azt hiszem terhes vagyok.

Na de..

Ma pl ettem egy rantott gombat, rantott karfiolt, egy kis szelet rantott sajtot rizzsel, tartarral.

Egy kis tanyer sertes ragu levest.

Burgonya fozeleket.

Ket kakaos palacsintat.

Mindemelle csak cukros gyumolcsleveket iszok.

Tegnap szalonnat ettem,ket tanyer bolognait,rantott brokkolit,ket szelet csokit.

Hasonlo mennyisegeket eszek, de meg van hogy este 8-9kor megyunk etterembe!

Ezektol hizhatok,akkor is ha eddig nem volt hajlamom ra?

Vagy a fogamzasgatlotol?


2019. júl. 20. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Kalóriákat kellene számolni, így meg nem mondja az ember mi az a "kis tányér", "kis szelet" mindenesetre elég soknak tűnik már leírás alapján is nekem. Cukros löttyöket legalább hanyagolhatnád.
2019. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként 164centi és jelenleg 57-8 kiló vagyok.

De 50-52 voltam pár hónapja még..

Tehát nem kövér vagyok, csak nem tudom mitől jönnek a plusz kilók és nem akarok túlzásokba esni..

2019. júl. 20. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdítők, édességek, esti bezabálások. Nagyjából ennyi a hízás oka. Illetve lehet ezt csinálni, de akkor nap közben a plusz kalóriákat el kellene égetni.
2019. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xp ali ***** válasza:
87%
Amit leírtál, ebből nem lehet eldönteni, hogy túl sok-e. Mennyiségtől függ, a kis adag az relatív. A hízásból ítélve túl sokat eszel, vagy kevesebbet mozogsz, mit régebben, vagy valamit nem írtál le. A cukros üdítő, "gyümölcslé"-nek nevezett cukrosvíz a boltok polcairól, banán, müzli szelet alattomos tudnak lenni. Azt hiszed, hogy egészséges, pedig nagyon sok extra kalória. Az esti éttermezés nagy hiba.
2019. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jesszusom....

Az én étrendemböl az edzővel a felsoroltakat azonnal kizártuk...


A rántott, zsíros-olajos cuccok, magas kalriatartalmúak, a tojás, amibe forgatva van szintén, a liszt szénhidrát tartalmáról ne beszéljünk...

Ha disznóhús, vagy sajt van panírozva már megint kuka a fogyás. (Az vagy amit negeszel) A gombát meg csak lassan emészted én pl nem bírok már enni annyira nehéznek érzem magam.

A tartárban lévő majonéz és cukor is gyász. Maga a szósz és krém téma is gáz, hamarabb bontja a szervezeted. Hamarabb leszel éhes. Csakúgy mint a leves... ráadásul megint sertés. Burgonya újfent szénhidrát. És megint agyon van készítve főzeléknek. És akkor még egy kis kakaós palacsinta zárásnak... Király, a kakaó úgy megfogja az anyagcseréd, hogy ez a mennyiség amit eddig bezabáltál benned lesz egy hétig. Szalonna, tészta, újfent... és akkor cukros lével van pblögetve. Jól értem, hogy a reggeli meg sehol? De éjjelre bezabálsz?


A fogamzásgátló talán csak rásegít, de a bél amit növesztesz ebből a,sok szarból van. Ezeket MIND felejtsd el.


Mit egyél?

Reggelit. Kis adagokat, kevesebb szénhidrétot. (Minden szénhidrát ami liszt, cukor, tlsrzta, kenyér, krumpli, rizs) kerüld a zsíros ételeket. Számolj kalóriát. Mozogj. Kerüld a cukros levet. Ne zabálj be éjjelre.

Sok zöldség, uborka, paprika, cukkini, retek, sali. Csirkemell, hal. Teázz édesítőszerrel ha nem bírsz vizet inni.


Ha eddig sportoltál legalább annyit, hogy elmentél tesire, vagy gyalog suliba, vagy ilyenek, és már az a kalóriaégetés sincs,az életedben, ne csodálkozz, h hízol.

2020. febr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!