Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen etrenddel hany kilot...

Ilyen etrenddel hany kilot lehetne fogyni 1 honap alatt mozgas nelkul?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 21. 00:24
 1/3 anonim válasza:

Függ attól, hogy férfi, vagy nő vagy, mennyi idős, hogy egésznap otthon leszel, vagy kimozdulsz (sétálsz, biciklizel...), mennyit iszol mellé.

Amúgy 3-4 kílót szerintem biztosan. De ugye függ attól, hogy mennyi gyenge pillanatod lesz.

2019. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kép tetejét láttam... Komolyan 5 g szénhidrát van benne? Az már nagyon kevés, még ketogén étrendnél is...

A kérdésedre akkor lehetne válaszolni, ha megadnád az adataidat is (súly, magasság, F/L).

2019. júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bzs03 ***** válasza:
91%

Jajjj annyira utakom az ilyen kerdeseket. Nem fogok szivmelengeto kommentet irni viszont epito jellegut

1.baromsag a kilora valo fogyas nem a merleg szamit

2.aki nem akar mozogni az bele se kezdjen

Mozgas nelkul ugyan fogyni fogsz kiloba te tok csunyan. A segged ugyanugy lottyedt maradt mint a karod, a hatadon levo zsirpanak sem fognak eltunni. Igen is fel kell emelni a popsinkat es elmenni edzeni, vagy legalabb otthon edzeni.

3.aki egy honapig csinalja az se kezdjen bele mert ez eletmod nem dieta. Ez orok eletre szol.

4.ilyen etrenddel ne is kezdje el az ember mert hosszu tavon komoly hianyok alakulnak ki.

Nem bantani akarlak, segiteni. De valakinek ezt is meg kell mondani fol kell vegre ebredni az alomvilagbol h csodadieta es tobbi baromsag.

Na tessek lehet tamadni a kommentem szep napot mindenkinek

2019. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!