Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 110 kg-mal jól bírom a...

Ha 110 kg-mal jól bírom a mozgást, akkor lehetséges, hogy az izom miatt nagy a súlyom?

Figyelt kérdés

110 kg vagyok és 175 cm, tehát a súlyom alapján bőven elhízott kategória. Van egy jópár kb. velem egysúlyú ismerősöm és kivétel nélkül azok a fajták akiknek 50 méter futás már sok. Én tavaly a cooper teszten 2 km környékén voltam azt hiszem, nem tudom mennyi az átlag viszont szerintem ekkora súllyal ez nagy dolog, plusz a sportos alkatú osztálytársaimmal simán tartom a tempót sprintelés közben, tehát mondhatjuk szerintem hogy jól bírom a mozgást, és szeretek is mozogni. A kérdés: lehetséges, hogy a súlyom sok izomnak köszönhető?


Természetesen látszik a zsír, de 110-et még senki nem tippelt, inkább 90 körül szoktak. Igen tudom, udvariasság :D. 1 hónapja elkezdtem diétázni, már kevesebb vagyok, mint 110.


16/F Igen, 16 évesen 110. :/



2019. júl. 22. 07:39
 1/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Lehetséges. Mérd meg gyógyszertárban! Sok helyen van testzsírmérő berendezés. Van ilyen fürdőszobai mérleg is.
2019. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Azért azt csak észre kellett volna venned, hogy 30-40 kiló izmot magadra pakoltál, nem?
2019. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Alkat kérdése, én is hasonló vagyok, igaz, én a cooper teszten 2700 métert futottam 39 évesen. :)


A jó hír az, hogy ha mozogsz, akkor karban tudod tartani a tested, és tényleg brutálisan erős lehetsz.


A rossz hír az, hogy ha leállsz a mozgással, pillanatok alatt elzsírosodsz.

2019. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a tükörben is látod, hogy tiszta izom vagy-e, vagy pedig túlsúlyos, hájas, párnás.

Egyébként az állóképesség nem ettől függ. Sok, túlsúlyos embert láttam már futni. Rajtam nincs felesleg, de nem szoktam futni már évek óta, úgyhogy nem is bírom.

Egy nagydarab izmos embernek meg nem biztos, hogy a fürgeség az előnye. Sőt.

2019. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Igen, azért azt látom, hogy 30-40 kiló nem izom, de írtam is, hogy látszik a zsír. Attól meg szeretnék szabadulni.

Mindegyikőtöknek zöld.

2019. júl. 22. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Es hogyan fogyozol ha kerdezhetem?
2019. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak kalóriaszámlálás.
2019. júl. 22. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jo, csak figyelj a makrokra is.

Hajra!

2019. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. júl. 22. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!